Autor Wątek: wspinaczkowe OT  (Przeczytany 161012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline repsev

• per aspera ad astra

• Mój stan Skype
Odp: wspinaczkowe OT
« Odpowiedź #1375 dnia: Kwiecień 27, 2014, 11:49:30 »
Mam do oddania 3 wejściówki na FORTECE !!!
wejściówki upoważniają do wejścia za 5 zł do 30 kwietnia.
Oddam w dobre ręce ;)

Offline Rychu

« Odpowiedź #1376 dnia: Kwiecień 30, 2014, 21:47:21 »
1 - 4 maja 2014
Tegoroczny festiwal wędki można uznać za otwarty ;D

Z tej okazji sobie do pracy pójdę :P
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline uysy

« Odpowiedź #1377 dnia: Czerwiec 03, 2014, 11:35:22 »
"Karol Wojtyła wytrwał do końca swojego życia, ale tak to już jest na tym świecie, że Niemcy pracują do emerytury, a Polacy do śmierci."
Pomoc dla rodziny Dybla

Offline asyd

• Chemiczny Ali, Baronem Parówkowym zwany :)

« Odpowiedź #1378 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:21:27 »
Podaruj drugie życie swojej linie :D

Zrób sobie matę/wycieraczkę/"poddupnik"!! ;D

Pół dnia roboty (abo i więcej :P) i mamy coś takiego:

"Tutorial" >> tutaj <<

Echhh... może w końcu spożytkuję do czegoś swojego 12 letniego Beala (niebieski jeżeli ktoś chce połówkę na zamianę ;D)
Save The Planet, Kill Yourself

Offline całka

« Odpowiedź #1379 dnia: Czerwiec 22, 2014, 08:05:49 »
widzę, że macie za dużo wolnego czasu ;D

Offline cygnus

• Cygnus

• Mój stan Skype
« Odpowiedź #1380 dnia: Czerwiec 22, 2014, 13:32:41 »
Podaruj drugie życie swojej linie :D
Zrób sobie matę/wycieraczkę/"poddupnik"!! ;D

Poddupnik to niezbyt trafiony pomysł - chyba że taki stacjonarny bo lina jednak trochę waży :)
pozdrawiam
Cygnus

Offline cygnus

• Cygnus

• Mój stan Skype
« Odpowiedź #1381 dnia: Październik 03, 2014, 12:39:24 »
pozdrawiam
Cygnus

Offline cygnus

• Cygnus

• Mój stan Skype
pozdrawiam
Cygnus

Offline Ivan

« Odpowiedź #1383 dnia: Grudzień 05, 2014, 12:18:18 »
Tym razem historia smutna...

W nieużywanej kotłowni zrobiliśmy ściankę wspinaczkową. Własnymi rękami i za własne pieniądze co roku budowaliśmy coś nowego. W końcu obiekt stał się na tyle duży i fajny, że zorganizowaliśmy zawody. Na początku małe, potem coraz większe i bardziej znane. Łącznie kilkanaście edycji. Przyjeżdżali ludzie z całej Polski i zza granicy. Na ścianie poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi z którymi trenowałem i odbyłem niejeden świetny wyjazd. Ścianka była miejscem treningu zawodników, którzy jeździli nawet na mistrzostwa świata. Tu też poznałem swoją przyszłą żonę.

Wartość ściany była wyceniona na 120 kzł. Wartość pracy i miłych chwil - nie do ocenienia.

Aż przyszedł gruby pan i kazał się zabierać "bo dostali pieniądze z Unii na modernizację". Gruby pan nie dał się przekonać, mimo że inżynier nie widział potrzeby usuwania paneli aby przeprowadzić modernizację.

Dzisiaj są już tylko puste, betonowe ściany. Zdemontowana konstrukcja ma wartość złomu.

Jeżeli możecie to poświęćcie 13 minut życia na obejrzenie tego reportażu:
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/12-listopada-2014/17625222

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

« Odpowiedź #1384 dnia: Grudzień 05, 2014, 13:53:07 »
smutne :(

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

Offline GENUA

« Odpowiedź #1385 dnia: Grudzień 05, 2014, 15:23:13 »
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę... chęć cwanego przejęcia czyjejś własności i poświęconego czasu jest moim zdaniem przyczyną do tego że powinien w tym momencie zainteresować się prokurator. Ale po co daleko szukać. W moim miasteczku zrobili ściankę, piękna super bomba, będzie fajnie pomyślałem że będę miał gdzie trochę się pobawić.

no i okazało się że nie mam uprawnień żeby tam się powspinać mimo udokumentowanych zdjęciami przejść w skałach Tatrach szkoleniu lawinowym i wejściu na MB ( z całym szacunkiem dla nauczycieli wf-u ale tu nawet nie wiedzieli jak wygląda podwójna ósemka ). OK, zrobiłem operatora ścianki wspinaczkowej. Powiedzieli że muszę ustalić godziny wejść z nauczycielami wf. Ok, skoro szkoła jest do... powiedzmy godziny 15:00 to mi pasuje. Skończę pracę i lecę na ściankę. NIEEEEEEE bo nauczyciele mają już swoje sekcje. Zapomniałem dodać że ścianka w swoim statusie jest dostępna dla wszystkich. No to wk.....m się i poszedłem do Pani dyrektor i burmistrza, zrobiłem awanturę i pomogło. Ale jak widzę jak szkolą ci nauczyciele swoich kursantów to mi ręce opadają. Kasa kasa i jeszcze raz kasa... nic dla ludzi do ludzi.
Pewne rzeczy onieśmielają nas nie dlatego, że są trudne. Przeciwnie: są trudne bo nam brakuje śmiałości....

Offline Ivan

« Odpowiedź #1386 dnia: Grudzień 05, 2014, 22:22:57 »
Kasa kasa i jeszcze raz kasa... nic dla ludzi do ludzi.

Właśnie tym bardziej żal mi naszej ściany, bo była zbudowana przez pasjonatów dla pasjonatów, ale mógł przyjść każdy. Na początku płaciliśmy po 5 zł miesięcznie "na zakup chwytów", potem rektor nakazał, aby był zawsze operator ściany i narzucił czynsz. Cena wzrosła do 20 a potem 60 zł miesięcznie. Nawet to 60 zł to bardzo mało za możliwość treningu ile się chce. A obiekt był profesjonalny i naprawdę duży - kilkadziesiąt metrów ścian. Można było sobie samemu przykręcać chwyty i układać drogi. Chyba nie ma drugiej takiej ściany w Polsce. No i już nie stać mnie na wspinanie tyle ile chcę/potrzebuję bo reszta ścian w Lublinie to komercha. Nawet nie ma jak porządnie zrobić rozgrzewki przed treningiem bo szkoda cennych minut z zapłaconych 2 godzin.

Offline mciej

« Odpowiedź #1387 dnia: Grudzień 05, 2014, 22:34:30 »
Serio macie w Lublinie ścianki opłacane za godzine? Mam nadzieje że u nas nie wpadną na taki pomysł bo będzie sie trzeba po murkach tułać

Offline Ivan

« Odpowiedź #1388 dnia: Grudzień 05, 2014, 22:40:25 »
No niby są karnety "bez ograniczeń" ale dwa razy droższe niż miałem u siebie na ścianie. Zresztą nie o kasę do płacenia tu chodzi.

Wielki żal :(

Offline andy

• tato

« Odpowiedź #1389 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:22:55 »
Serio macie w Lublinie ścianki opłacane za godzine? Mam nadzieje że u nas nie wpadną na taki pomysł bo będzie sie trzeba po murkach tułać
murków już nima :P

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Offline mciej

« Odpowiedź #1390 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:29:31 »
gdańskich nie ma, ale masz rutki, lubonice, kozienice, wieże bartosa :P

Offline andy

• tato

« Odpowiedź #1391 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:30:53 »
za daleko ;D

Offline mciej

« Odpowiedź #1392 dnia: Grudzień 06, 2014, 11:48:31 »
To pozostają ci dziaby na molo w brzeźnie jak troche przymrozi  ;D

Offline andy

• tato

« Odpowiedź #1393 dnia: Grudzień 06, 2014, 13:06:43 »
To pozostają ci dziaby na molo w brzeźnie jak troche przymrozi  ;D
albo na klifie