Autor Wątek: Plany startowe 2016  (Przeczytany 4246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online misiak76

• Status GG
    • Coś skromnego na Polskich Krajobrazach
Plany startowe 2016
« dnia: Grudzień 09, 2015, 13:06:21 »
Jest możliwość pobiegania w Karkonoszach dla zainteresowanych Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 27-29 mają 2016 r.
Zapisy pod tym adresem. Jeszcze są miejsca ale szybko ich ubywa http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2016

Offline velka

Odp: Plany startowe 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2015, 13:57:35 »
Hłehłehłe, wczoraj patrzyłem opłaty na DynafitRunAdventure i teraz Chojnik. Ceny już nie wzrastają, ale za koszulkę płać ekstra  ;D

Offline sloma

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2015, 11:45:25 »
Calka gratuluję wylosowania na Mnicha. Widzimy się w Szczawnicy :) Ktoś jeszcze z forum leci?

Offline semow

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2015, 13:39:56 »
Calka gratuluję wylosowania na Mnicha. Widzimy się w Szczawnicy :) Ktoś jeszcze z forum leci?
Ale na Prehybę też jest zapisana, nie ma lipy ;D

Offline sloma

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:08:51 »
To z rana Mnich a potem Prehyba i fejm w kraju większy od Swierca ;D

Offline całka

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2015, 15:59:10 »
w końcu kto bogatemu zabroni? ;D ;D ;D

a tak poważnie to w ostatnim dniu zapisów na Szczawnicę okazało się że biegniemy z iną rzeźnika i padł pomysł żeby treningowo w Szczawnicy pobiec wspólnie Prehybę. Stąd rzutem na taśmę zapisałam się i jak na złość wylosowali mnie gdzie się tylko dało ;D

prawdopodobnie zdecyduję się w związku z tym na Prehybę - Mnich poczeka na 2017
ale ostateczną decyzję podejmę pewnie po weekendzie

Offline sloma

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 11, 2015, 20:52:10 »
:D I Rzeźnik widzę siadł. Fajna pierwsza połowa roku będzie. Mała rada- ogarniajcie szybko nocleg bo w weekend rzeźnicki całe bieszczady nabite biegaczami z rodzinkami itp. Żeby potem nie trza było do Cisnej jeździć spod Krosna ;D
Nieśmiało zasugeruję jeszcze Wilcze Gronie w lutym. Krótkie i przyjemne.

Offline Pablo666

• Foty moje....
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 11, 2015, 21:25:10 »
W kwietniu na Maderę 85km 4400m+, w maju Rzeźnik podejście drugie... ciekawe czy będzie lepiej, coś by jeszcze trzeba było dorzucić do listy :D
Całe życie z wariatami....

Offline całka

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 11, 2015, 22:04:12 »
no byliście prawie na skraju limitu jeśli dobrze pamiętam na rzeźniku (?) więc chyba spora szansa na lepiej ;) choć wiadomo  że na trasie różne rzeczy się mogą wydarzyć.

ja tam za dużo nie planuje, no może poza debiutem w triathlonie z takich całkowych nowości ;D
zimą jeszcze nie wiem co ale w lutym kontrolnie przydałoby mi się pobiec jakiś około maratoński bieg

Offline Pablo666

• Foty moje....
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 11, 2015, 23:28:29 »
Tiaaaa... ledwo się nam udało, liczę na jakiś progres... oby był ;)
W lutym jest coś co się nazywa.... Ultra Śledź :D pod Białymstokiem, mocno się nad tym zastanawiam ;)
Całe życie z wariatami....

Offline sloma

« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 12, 2015, 17:54:00 »
Fajno z tą Madera. Lecialby takie MIUT.
 Wahalem się nad Lavaredo i teraz ból zada jest ze sie nie zglosilem. Gdzies tam w głowie rozwazam grossglockner ultra lub zugspitze ultra trail. A tak to plan jest parę razy polatac u Czechów i Słowaków- Kysucka stovka, Jesenicka stovka, Karkonosova stovka, lysohorski cterolistek (czy jakoś tak), selma ultra. Jest tam w czym wybierać i startowe to zazwyczaj ułamek tego co na Rzezniku.
Dobra nazwa ten ultrasledz ;D W Białymstoku to chyba płasko jest?

Offline andy

• tato

• pieniądze nie dają szczęścia, krowy nie dają sera

« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 12, 2015, 20:12:49 »
no byliście prawie na skraju limitu jeśli dobrze pamiętam na rzeźniku

15h to chyba nie skraj limitu :P

z mim kolanem tym bardziej ;D

poza tym, wg mnie, 12h jest do ogarnięcia swobodnie

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Life is short. Relax ;) Smile and laugh as much as possible ;D

Offline całka

« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 12, 2015, 22:37:27 »
no przy limicie 16h to jednak dość blisko ;D
gdybym uważała że 12h to jakiś nierealny czas to bym takiego nie miała nawet w myślach. Wiem że jest realny ale wszystko musi zagrać i my się musimy zgrać z iną bo to jest najtrudniejsze, żeby biec z kimś w jego tempie. No i uwzględnij jednak to, że najlepsze zespoły kobiece mają czasy ok 11h , w zeszłym roku poniżej 12h 3 zespoły kobiece tylko zeszły ;) więc jakby się to udało to pudło nasze :P

rok temu 135 zespołów tylko było poniżej 12h na jakieś 700 które wystartowały ;)

Offline andy

• tato

« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 12, 2015, 23:15:37 »
dobrze zaplanujcie przepaki i punkty żywieniowe, dużo można na tym zyskać albo stracić, my mieliśmy w plecy chyba ponad godzinę

ogólnie to dość łatwy bieg :)

niektórzy ludzie mogliby się zabić, skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ

Offline sloma

« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 13, 2015, 08:30:49 »
O właśnie jak Andy pisze. Nie robić pinikow na przepakach. My żeśmy sporo stracili ale jakoś w tym tegorocznym upale inaczej sie nie dalo. Brakło nam może 10-15min zeby moc lecieć hardcora ale raczej nie byłoby już mocy na takie zabawy. Rzeznik nie jest trudnym biegiem. Byle do polonin a potem nogi same niosą. No może droga Mirka trochę zniechęci ;D

Offline całka

« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 13, 2015, 11:15:36 »
Rzeznik nie jest trudnym biegiem. Byle do polonin a potem nogi same niosą. No może droga Mirka trochę zniechęci ;D
Ja tam lubię asfalt :P to ze to łatwy bieg to ja wiem,  ogólnie to wiem że damy radę dlatego będziemy walczyć o wysoka pozycje.  Samo ukończenie mnie nie satysfakcjonuje  :P temt przepakow to da mnie poki co czarna magia,  chcialam na Mnichu przetestować temat ale skoro Mnicha nie pobiegne to pojdziemy na żywioł w tym temacie. Teraz to trzymajcie mocno kciuki za nas :)

Offline sloma

« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 13, 2015, 20:35:52 »
Teraz to trzymajcie mocno kciuki za nas 
Bedziem trzymać. Weekend rzeźnicki fajna sprawa. Sam bym się przejechał tylko po to by w Bieszczadach przy piwie Rzeźnik posłuchać Wiewiórki ;D

Offline andy

• tato

« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:03:55 »
ja też ;)

BTW zawsze mogę podzielić się swoimi przemyśleniami

Offline semow

« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 13, 2015, 22:26:27 »
Wpadajcie, wygląda na to że będę support robił ;D

Offline velka

« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2015, 11:20:22 »
Mnie na Rzeźniku uratowały kijki, które wziąłem na Cisnej. Nie byłem ich zwolennikiem, ale to podejście zaraz po przepaku dało mi w kość. Gdybym ich nie wziął to prawdopodobnie bym wracał po nie. Drugi ratunek to ciepła herbata od GOPR'owca ;)