Autor Wątek: [Trasy treningowe] Grupy biegowe/wspólne treningi w różnych miastach  (Przeczytany 2352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BroJarek

• chłoporobotnik

Halo biegacze! A słyszeliscie już o idei PARKRUN??
Jesli nie to  - http://www.parkrun.pl/biegi
Przeczytajcie, zarejestrujcie się, wydrukujcie kod paskowy i w sobotę o 9 stawcie się w wyznaczonym miejscu na darmowy bieg na 5 kilometrów w doborowym towarzystwie, miłej atmosferze, blisko natury. Pobiegniecie kilka razy i szybko wcielicie w zycie zasadę "jest sobota jest parkrun"!

Offline madmun

Odp: Odp: Plany startowe 2013 r.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2013, 09:27:39 »
Halo biegacze! A słyszeliscie już o idei PARKRUN??
Jesli nie to  - http://www.parkrun.pl/biegi
Przeczytajcie, zarejestrujcie się, wydrukujcie kod paskowy i w sobotę o 9 stawcie się w wyznaczonym miejscu na darmowy bieg na 5 kilometrów w doborowym towarzystwie, miłej atmosferze, blisko natury. Pobiegniecie kilka razy i szybko wcielicie w zycie zasadę "jest sobota jest parkrun"!

W związku z naszą polityką bycia przyjaznymi środowisku naturalnemu, prosimy o przybycie na miejsce biegu spacerem, na rowerze, biegnąc lub korzystając ze środków komunikacji miejskej. Jeżeli musisz skorzystać z samochodu, prosimy o rozważenie skorzystania z jednego samochodu przez większą liczbę uczestników. Prosimy pamiętać również, iż za prawidłowe parkowanie samochodów odpowiedzialni są ich właściciele.

Idea fajna ale tu ich poniosło !
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline BroJarek

• chłoporobotnik

Odp: Odp: Plany startowe 2013 r.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:06:55 »
Mad też na to zwróciłem uwagę na początku i jak podjeżdżałem autem to nerwowo się rozglądałem, żeby mnie nikt nie zdybał, że nie jestem ekologiczny ;D
Nie zapominaj, że idea przyszła z Wielkiem Brytani, gdzie maja zarąbiscie rozwiniętą komunikację miejską, całą sieć ścieżek rowerowych, a parki i skwery, w których te zawody odbywają się, są na każdym kroku.
Rozmawiałem z kilkoma parkrunerami z Londynu i tam jest kilka lokalizacji, a w niektórych biegach startuje nawet ponad tysiąc osób, (dla porównania w Gdańsku średnio ok 80). Stąd pewnie ich apel o korzystanie z innych środków transportu niz samochód.
Z resztą tu chodzi o fajną imprezę, a nie czepainie się szczegółów.  Bieg jest darmowy i oparty o wolontariat i uwierz, ze mega radochę sprawia butla wody od sponsora albo kubek ciepłej herbaty zimą ;)

Offline ina

Odp: [Trasy treningowe] Grupy biegowe/wspólne treningi w różnych miastach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:35:20 »
A ja Krakusom polecam w poniedziałki o 17.45, Magda daje wycisk konkret. Najlepiej śledzić czy coś się nie zmieniło na FB https://www.facebook.com/TatraRunning?fref=ts

Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline jagular

« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2013, 10:48:15 »
ciekawa opcja, może się przejdę, tylko obawiam się że jeszcze za cienki jestem ;D

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2013, 14:30:44 »
A ja Krakusom polecam w poniedziałki o 17.45, Magda daje wycisk konkret. Najlepiej śledzić czy coś się nie zmieniło na FB https://www.facebook.com/TatraRunning?fref=ts

Kurczę.. fajna sprawa... Tylko ja biegam jak ciota i mieszkam daleko, na nizinach... ;-)
The road goes ever on and on...

Offline ina

« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2013, 12:08:33 »
Dziś poniedziałek :)

Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline BroJarek

• chłoporobotnik

« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2013, 13:45:16 »
Wśród uczestników parkruna widziałem już andego w Gdańsku  i zyghom'a w Krakowie. Czy ktos jeszcze dołączył i spróbował swoich sił na dystansie 5 km w swoim rodzinnym mieście, w parku po sąsiedzku?
Do soboty jeszcze trochę czasu, więc można zarejestrować się, wydrukowac indywidualny kod i stawić się o 9 rano w sobotę.
Polecam i zapraszam ;)

Offline archi_p

« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2013, 00:33:53 »
To dojezdzanie rowerem, przychodzenie pieszo itd ma gleboki sens. Bardzo gleboki - wybierasz sie biegac to mozesz kawaleczek podejsc lub podjechac rowerem. No tyle  ze w UK w samym Londynie jest pewnie ze 30-40 "parkrun'ow" - po prostu w kazdym wiekszym parku, wiec w zasiegu "z buta"  ;)

To ze ktos biega jak ciota... ;D...choroba - w UK biegaja "parkruny" czolowi brytolscy lekkoatleci i zapasione grubasy. To ze ktos ma na 5k wynik 16min, czy 35min czy 55min. A KOGO TO OBCHODZI??? Najwazniejsze to ruszyc 4 litery z kanapy.

Mam zamiar korespondencyjnie przylaczyc sie do sobotniego "parkrunu". Pewnie gdzies w Londynie, ale - niech sznurowadla beda z Wami  ;)

Offline zyghom

• Zygfryd Homonto

• tekst osobisty jest ...osobisty ;-)

• Moje podroze
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 22, 2013, 22:28:25 »
Grupa biegowa Salomon Trail Running w Krakowie. Trener: Andrzej Lachowski (lachowskiandrzej@interia.pl)
http://trailrunning.pl/groups/salomon-trail-running-krakow/
Zajęcia w każdą środę o godz. 18:30, oraz niedzielę o godz. 10:00
Punkt spotkań: róg ul. Focha i Na Błoniach, most przy Rudawie. Kraków
ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW! GRUPA DLA WSZYSTKICH, TAKŻE DLA POCZĄTKUJĄCYCH.

przy czym z tymi poczatkujacymi to byl taki zart - jak kiedys nas Andrzej przelecial po Lasku to bylo ciezko zdechnac ;)
zyga