Autor Wątek: [Zawody] Tatrzański Festiwal Biegowy 2014  (Przeczytany 1742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GrYzLy

• Moja galeria
[Zawody] Tatrzański Festiwal Biegowy 2014
« dnia: Lipiec 31, 2014, 16:41:38 »
Hej,
Pojawily sie juz oficialne informacje na temat Tarzanskiego Festiwalu Biegowego,
http://www.tatrafestbieg.pl/

Ultramaraton Tatrzański

Punkt startu znajduje się na w Parku Miejskim w centrum Zakopanego. Trasa prowadzi Krupówkami, a następnie czarnym szlakiem na szczyt Gubałówki. Stamtąd przebiega czerwonym szlakiem na Butorowy Wierch, po czym sprowadza szlakiem zielonym do Kir. Następnie dalej za zielonymi znakami doprowadza kolejno do Polany Huciska i Polany Chochołowskiej. Przy schronisku następuje zmiana koloru szlaku na żółty, prowadzący na szczyt Grzesia. Na grani trasa biegnie szlakiem niebieskim aż do Wołowca, skąd następuje odwrót i w dalszej kolejności zbieg z przełęczy Zawracie zielonym szlakiem i dnem Doliny Chochołowskiej z powrotem do Kir. Stamtąd Drogą pod Reglami (czarny szlak) doprowadza do wylotu Doliny Białego, by ulicą Grunwaldzką dotrzeć do mety w Parku Miejskim.

Dystans 51 km, przewyższenie 2200 m.

Trasa biegu jest wymagająca technicznie. Trudności: ekspozycja, luźne skały, znaczne przewyższenia, zmienna pogoda.
Start około 7:00

Organizator przewidział na trasie 4 punkty odżywcze: Kiry, Schronisko PTTK Dolina Chochołowska, Polana Trzydniówka, Wylot Doliny Kościeliskiej.

Tatrzańska dziesiątka

Miejsce startu znajduje się przy dolnej stacji wyciągu na Harendzie. Trasa wyprowadza na grzbiet Pasma Gubałowskiego, by następnie czerwonym szlakiem osiągnąć Butorowy Wierch. Tam następuje zwrot, a potem zbieg żółtym szlakiem do centrum miasta. Spod Targu pod Gubałówką Krupówkami doprowadza do mety w Parku Miejskim.

Dystans 10 km, przewyższenie 400 m.
Trasa biegu nie jest wymagająca technicznie. Trudności: znaczne przewyższenia, zmienna pogoda.
Start około 10:00

Offline ina

Odp: [Zawody] Tatrzański Festiwal Biegowy 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2014, 20:31:28 »
Tylko wrzucasz czy biegniesz? ;)
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline GrYzLy

• Moja galeria
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2014, 20:51:48 »
Tylko wrzucasz czy biegniesz? ;)
Zglaszam sie na 50km i biegne idac ;)

Offline ina

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2014, 21:30:42 »
Będę trzymać kciuki :)
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline krzywy

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2014, 10:28:39 »
Byłem, Biegłem, bez spiny ukończyłem ... :) Trasa skrócona bez szczytowania na Wołowcu (ze względów bezpieczeństwa - śnieżek). Lało - pięknie było.
Organizacja wzorowa, punkty odżywcze mega - posiłek na mecie - cudny.