Autor W▒tek: Garmin Fenix 3 Silver Performer [Testujemy dzi├¬ki navio.rix.pl]  (Przeczytany 50389 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline sieku

• Pom├│g┬│: 28

Odp: Garmin Fenix 3 Silver Performer [Testujemy dziêki navio.rix.pl]
« Odpowied╝ #100 dnia: Marzec 22, 2017, 12:23:35 »
Jako i┬┐, te┬┐ do┬│┬▒czy┬│em (decyzj┬▒ ukochanej ma┬│┬┐onki) do posiadaczy Fenixa. Przy czym kompletnie nie wykorzystam go do tego do czego jest on stworzony i do czego Wy go wykorzystujecie, a raczej jako zegarek turystyczny/namiastka smartwatcha. Takie pytanie techniczne mi si├¬ nasun├¬┬│o, na kt├│re nie mog├¬ znale┬╝├Ž konkretnej odpowiedzi. Mianowicie:
Czy F3 mo┬┐na ┬│adowa├Ž dowoln┬▒ ┬│adowark┬▒ samochodow┬▒, czy musi to by├Ž koniecznie garminowa czy zupe┬│nie jaka┬ jeszcze inna... czy po prostu nie?

Offline ca┬│ka

• Pom├│g┬│: 72

« Odpowied╝ #101 dnia: Marzec 23, 2017, 22:56:34 »
pytasz o wtyczk├¬? mo┬┐e by├Ž dowolna, kabel musi by├Ž garmina bo innego nie podepniesz do zegarka

Offline sieku

• Pom├│g┬│: 28

« Odpowied╝ #102 dnia: Marzec 24, 2017, 08:46:50 »
Tak, o wtyczk├¬ do gniazda zapalniczki, ale w kontek┬Âcie parametr├│w elektrycznych. Kabel wiem ┬┐e musi by├Ž tan a nie inny ;)

┬úadowarka sieciowa do F3 jest spora co mi zasugerowa┬│o, ┬┐e tam znajduje si├¬ infrastruktura do stabilizowania napi├¬cia/nat├¬┬┐enia. Je┬Âli nie ma to znaczenia to ch├¬tnie zast┬▒pi┬│bym j┬▒ znacznie mniejsz┬▒ ┬│adowark┬▒ od telefonu, no i w samochodzie te┬┐ ┬│adowa┬│ tym co mam do telefonu.

Kiedy┬ czyta┬│em o GoPro, ┬┐e ich akumulatory s┬▒ wybredne je┬Âli chodzi o nat├¬┬┐enie pr┬▒du i lepiej nie ┬│adowa├Ž ich inaczej ni┬┐ przez oryginalne kable/┬│adowarki/powerbanki (pono├Ž wybucha┬│y). Oczywi┬Âcie du┬┐a szansa, ┬┐e by┬│o to po prostu zagranie marketingowe ;)

Offline ca┬│ka

• Pom├│g┬│: 72

« Odpowied╝ #103 dnia: Kwiecie˝ 05, 2017, 12:17:39 »
ja ³adujê czym popadnie i nie mia³am ¿adnych problemów ;)