Autor Wątek: Garmin Fenix 3 Silver Performer [Testujemy dzięki navio.rix.pl]  (Przeczytany 44382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sieku

Odp: Garmin Fenix 3 Silver Performer [Testujemy dzięki navio.rix.pl]
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 22, 2017, 12:23:35 »
Jako iż, też dołączyłem (decyzją ukochanej małżonki) do posiadaczy Fenixa. Przy czym kompletnie nie wykorzystam go do tego do czego jest on stworzony i do czego Wy go wykorzystujecie, a raczej jako zegarek turystyczny/namiastka smartwatcha. Takie pytanie techniczne mi się nasunęło, na które nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mianowicie:
Czy F3 można ładować dowolną ładowarką samochodową, czy musi to być koniecznie garminowa czy zupełnie jakaś jeszcze inna... czy po prostu nie?

Offline całka

« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 23, 2017, 22:56:34 »
pytasz o wtyczkę? może być dowolna, kabel musi być garmina bo innego nie podepniesz do zegarka

Offline sieku

« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 24, 2017, 08:46:50 »
Tak, o wtyczkę do gniazda zapalniczki, ale w kontekście parametrów elektrycznych. Kabel wiem że musi być tan a nie inny ;)

Ładowarka sieciowa do F3 jest spora co mi zasugerowało, że tam znajduje się infrastruktura do stabilizowania napięcia/natężenia. Jeśli nie ma to znaczenia to chętnie zastąpiłbym ją znacznie mniejszą ładowarką od telefonu, no i w samochodzie też ładował tym co mam do telefonu.

Kiedyś czytałem o GoPro, że ich akumulatory są wybredne jeśli chodzi o natężenie prądu i lepiej nie ładować ich inaczej niż przez oryginalne kable/ładowarki/powerbanki (ponoć wybuchały). Oczywiście duża szansa, że było to po prostu zagranie marketingowe ;)

Offline całka

« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 05, 2017, 12:17:39 »
ja ładuję czym popadnie i nie miałam żadnych problemów ;)