Autor Wątek: Chętni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30  (Przeczytany 2840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uysy

Chętni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30
« dnia: Wrzesień 28, 2016, 21:28:25 »
Hejo :)
Szybka akcja - szukamy chętnych osób które chciałyby potestować najnowsze Kamery Garmina VIRB ULTRA 30
Dużo się ruszasz i potrafisz poskładać ciekawe filmy ? Jeżeli masz coś czym może się pochwalić - wrzucaj :)
Jeżeli materiał który przedstawisz będzie interesujący - możemy przymknąć ;) oko na wymagania co do postów itp :).
"Karol Wojtyła wytrwał do końca swojego życia, ale tak to już jest na tym świecie, że Niemcy pracują do emerytury, a Polacy do śmierci."
Pomoc dla rodziny Dybla

Offline Pablo666

• Foty moje....
Odp: Chętni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2016, 21:03:00 »
Hmmmm.. ja bym się zgłosił ;)
Dużo się ruszam - potestował bym biegowo i wspinaczkowo.
Niestety nie pochwalę się niczym :( kiedyś nawet składałem trochę "robotniczo" ale to co poszło w świat było tak dawno temu, że juz Youtube nie pamięta tego. Niestety żadne archiwum się nie zachowało.
Moje tegoroczne próby powrotu do filmowania spełzły na niczym... kamera zabrana na wyprawę okazała się być... porażką i wysokogórskie warunki ją pokonały pod względem jakości obrazu - balansu bieli.
Całe życie z wariatami....

Offline Dominik.M

• Tu mnie jeszcze nie było ;).

• Status GG
    • Mój stan Skype
    • Porównanie lampek rowerowych i czołówek
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2016, 23:15:54 »
A można tylko pożyczyć ? Chciałbym nagrać film o RJnO z poziomu uczestnika, ale brakuje mi do tego sprzętu - pytaniem będzie czy będę to w stanie zmontować aby było ciekawe ale chciałbym spróbować :).

Zawody są 16 pździernika we Wrocławiu - start meta to nudne jak flaki z olejem, a biegać za zawodnikami się za bardzo nie da...

Zawsze jeszcze mogę nakręcić krotki film o karmieniu dzikich zwierząt ;)
--
Maniak Jaśnie Oświecony
http://www.light-test.info

Offline Koshal

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2016, 15:54:09 »
U mnie niedoczasu ciąg dalszy. Nie będę się podejmował pełnych testów, ale mogę zabrać kamerkę przelotem na jakieś male wspinanie/rower/bieganie/bojery.
"Przyszłość Nie Jest Nam Do Niczego Potrzebna - Powiedział Mędrzec
W Chwili Obecnej Mamy Wszystko, Czego Nam Potrzeba"

Offline uysy

« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2016, 17:48:07 »
Podbijam jeszcze raz temacik :P.
"Karol Wojtyła wytrwał do końca swojego życia, ale tak to już jest na tym świecie, że Niemcy pracują do emerytury, a Polacy do śmierci."
Pomoc dla rodziny Dybla

« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2016, 19:45:03 »
Mogłabym wziąć i przetestować z punktu widzenia człowieka nie pasjonującego się elektroniką... Obawiam się jednak że tylko do wiosny, chyba że kamera wywołałaby u mnie aż tak wielki entuzjazm, wtedy dłużej. Dużo się ruszam i pasjami składam filmy. Mój kanał youtube: https://www.youtube.com/user/pierwotna85

Offline rosowka

« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2016, 20:30:48 »
Jadę w listopadzie na miesiąc do Azji - Wietnam, Tajlandia, Kambodża. Na miejscu będę jeździł skuterem po górach, pływał łódką, wędrował. Poza tym na co dzień biegam, jeżdżę rowerem, łażę po górach. Szykuje się parę wyjazdów na zawody biegowe.

Tak więc mogę nią kręcić w takich warunkach.

Mało filmuje więc i warsztat z montażu filmików u mnie kuleje. Mogę zapewnić gruntowne przetestowanie różnych właściwości kamery. Gorzej ze zrobieniem jakiegoś ciekawego, zajawkowego wideo. Brak mi umiejętności i chyba talentu :)

Ostatnio zmontowałem krótki filmik z pobytu na Islandii:

Timelaps z Himalajów

Moje zdjęcia: Picasa

Offline rosowka

« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2016, 18:59:33 »
Jest jakaś decyzja? Jak miałbym to być ja to dobrze, żebym dostał kamerę przed wyjazdem - abym się jej nauczył. Jedziemy na początku listopada.

Offline rosowka

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2017, 22:23:19 »
Wybieram się na kolejną wyprawę. Teraz Indie i treking w himalajach. Jak nadal macie coś do przetestowania w boju to chętnie zabiorę.

Offline Pablo666

• Foty moje....
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2017, 20:23:26 »
Temat chyba umarł...
Całe życie z wariatami....