Autor W▒tek: Ch├¬tni do test├│w nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30  (Przeczytany 5982 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline uysy

• Pom├│g┬│: 94

• Zdj├¬cia z wycieczek g├│rskich.
Chêtni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30
« dnia: Wrzesie˝ 28, 2016, 21:28:25 »
Hejo :)
Szybka akcja - szukamy ch├¬tnych os├│b kt├│re chcia┬│yby potestowa├Ž najnowsze Kamery Garmina VIRB ULTRA 30
Du┬┐o si├¬ ruszasz i potrafisz posk┬│ada├Ž ciekawe filmy ? Je┬┐eli masz co┬ czym mo┬┐e si├¬ pochwali├Ž - wrzucaj :)
Je┬┐eli materia┬│ kt├│ry przedstawisz b├¬dzie interesuj┬▒cy - mo┬┐emy przymkn┬▒├Ž ;) oko na wymagania co do post├│w itp :).
"Karol Wojty┬│a wytrwa┬│ do ko├▒ca swojego ┬┐ycia, ale tak to ju┬┐ jest na tym ┬Âwiecie, ┬┐e Niemcy pracuj┬▒ do emerytury, a Polacy do ┬Âmierci."
Pomoc dla rodziny Dybla

Online Pablo666

• Pom├│g┬│: 30

• Foty moje....
Odp: Chêtni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30
« Odpowied╝ #1 dnia: Wrzesie˝ 29, 2016, 21:03:00 »
Hmmmm.. ja bym siê zg³osi³ ;)
Du¿o siê ruszam - potestowa³ bym biegowo i wspinaczkowo.
Niestety nie pochwal├¬ si├¬ niczym :( kiedy┬ nawet sk┬│ada┬│em troch├¬ "robotniczo" ale to co posz┬│o w ┬Âwiat by┬│o tak dawno temu, ┬┐e juz Youtube nie pami├¬ta tego. Niestety ┬┐adne archiwum si├¬ nie zachowa┬│o.
Moje tegoroczne pr├│by powrotu do filmowania spe┬│z┬│y na niczym... kamera zabrana na wypraw├¬ okaza┬│a si├¬ by├Ž... pora┬┐k┬▒ i wysokog├│rskie warunki j┬▒ pokona┬│y pod wzgl├¬dem jako┬Âci obrazu - balansu bieli.
Ca┬│e ┬┐ycie z wariatami....

Offline Dominik.M

• Pom├│g┬│: 98
  • Tu mnie jeszcze nie by┬│o ;).

• Por├│wnanie lampek rowerowych i czo┬│├│wek
« Odpowied╝ #2 dnia: Wrzesie˝ 29, 2016, 23:15:54 »
A mo┬┐na tylko po┬┐yczy├Ž ? Chcia┬│bym nagra├Ž film o RJnO z poziomu uczestnika, ale brakuje mi do tego sprz├¬tu - pytaniem b├¬dzie czy b├¬d├¬ to w stanie zmontowa├Ž aby by┬│o ciekawe ale chcia┬│bym spr├│bowa├Ž :).

Zawody s┬▒ 16 p┬╝dziernika we Wroc┬│awiu - start meta to nudne jak flaki z olejem, a biega├Ž za zawodnikami si├¬ za bardzo nie da...

Zawsze jeszcze mog├¬ nakr├¬ci├Ž krotki film o karmieniu dzikich zwierz┬▒t ;)

Offline Koshal

• Pom├│g┬│: 40

« Odpowied╝ #3 dnia: Wrzesie˝ 30, 2016, 15:54:09 »
U mnie niedoczasu ci┬▒g dalszy. Nie b├¬d├¬ si├¬ podejmowa┬│ pe┬│nych test├│w, ale mog├¬ zabra├Ž kamerk├¬ przelotem na jakie┬ male wspinanie/rower/bieganie/bojery.
"Przysz┬│o┬Â├Ž Nie Jest Nam Do Niczego Potrzebna - Powiedzia┬│ M├¬drzec
W Chwili Obecnej Mamy Wszystko, Czego Nam Potrzeba"

Offline uysy

• Pom├│g┬│: 94

• Zdj├¬cia z wycieczek g├│rskich.
« Odpowied╝ #4 dnia: Pa╝dziernik 04, 2016, 17:48:07 »
Podbijam jeszcze raz temacik :P.
"Karol Wojty┬│a wytrwa┬│ do ko├▒ca swojego ┬┐ycia, ale tak to ju┬┐ jest na tym ┬Âwiecie, ┬┐e Niemcy pracuj┬▒ do emerytury, a Polacy do ┬Âmierci."
Pomoc dla rodziny Dybla

Offline le┬Âna dusza

• Pom├│g┬│: 63

« Odpowied╝ #5 dnia: Pa╝dziernik 04, 2016, 19:45:03 »
Mog┬│abym wzi┬▒├Ž i przetestowa├Ž z punktu widzenia cz┬│owieka nie pasjonuj┬▒cego si├¬ elektronik┬▒... Obawiam si├¬ jednak ┬┐e tylko do wiosny, chyba ┬┐e kamera wywo┬│a┬│aby u mnie a┬┐ tak wielki entuzjazm, wtedy d┬│u┬┐ej. Du┬┐o si├¬ ruszam i pasjami sk┬│adam filmy. M├│j kana┬│ youtube: https://www.youtube.com/user/pierwotna85

Offline rosowka

• Pom├│g┬│: 93

« Odpowied╝ #6 dnia: Pa╝dziernik 04, 2016, 20:30:48 »
Jadê w listopadzie na miesi±c do Azji - Wietnam, Tajlandia, Kambod¿a. Na miejscu bêdê je¼dzi³ skuterem po górach, p³ywa³ ³ódk±, wêdrowa³. Poza tym na co dzieñ biegam, je¿d¿ê rowerem, ³a¿ê po górach. Szykuje siê parê wyjazdów na zawody biegowe.

Tak wi├¬c mog├¬ ni┬▒ kr├¬ci├Ž w takich warunkach.

Ma┬│o filmuje wi├¬c i warsztat z monta┬┐u filmik├│w u mnie kuleje. Mog├¬ zapewni├Ž gruntowne przetestowanie r├│┬┐nych w┬│a┬Âciwo┬Âci kamery. Gorzej ze zrobieniem jakiego┬ ciekawego, zajawkowego wideo. Brak mi umiej├¬tno┬Âci i chyba talentu :)

Ostatnio zmontowa┬│em kr├│tki filmik z pobytu na Islandii:

Timelaps z Himalaj├│w

Offline rosowka

« Odpowied╝ #7 dnia: Pa╝dziernik 13, 2016, 18:59:33 »
Jest jaka┬ decyzja? Jak mia┬│bym to by├Ž ja to dobrze, ┬┐ebym dosta┬│ kamer├¬ przed wyjazdem - abym si├¬ jej nauczy┬│. Jedziemy na pocz┬▒tku listopada.

Offline rosowka

« Odpowied╝ #8 dnia: Lipiec 08, 2017, 22:23:19 »
Wybieram si├¬ na kolejn┬▒ wypraw├¬. Teraz Indie i treking w himalajach. Jak nadal macie co┬ do przetestowania w boju to ch├¬tnie zabior├¬.

Online Pablo666

• Pom├│g┬│: 30

• Foty moje....
« Odpowied╝ #9 dnia: Lipiec 10, 2017, 20:23:26 »
Temat chyba umar┬│...
Ca┬│e ┬┐ycie z wariatami....