Autor W▒tek: [Buty biegowe] Salomon XA Pro 3D Ultra  (Przeczytany 42656 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline Dominik.M

• Pom├│g┬│: 98
  • Tu mnie jeszcze nie by┬│o ;).

• Por├│wnanie lampek rowerowych i czo┬│├│wek
Odp: [Buty biegowe] Salomon XA Pro 3D Ultra
« Odpowied╝ #100 dnia: Marzec 19, 2017, 23:49:11 »
XA Pro 3D to mo┬┐e by├Ž aktualny model a Ultra / Ultra2 starsze modele - trzeba by patrze├Ž po zdj├¬ciach, rocznikach.

Tutaj masz por├│wnanie XA PRO z starsz┬▒ wersj┬▒ Ultra:
http://www.forum.outdoor.org.pl/buty-niskie/(buty-niskie)-salomon-xa-pro-3d-'14/

Offline sieku

• Pom├│g┬│: 28

« Odpowied╝ #101 dnia: Marzec 22, 2017, 12:11:54 »
Czy spotkali┬Âcie si├¬ z podr├│bkami tych but├│w?
Na allegro s± oferty Salomon XA Pro 3D za 269 z³ od u¿ytkownika "eoryginalne" i "eoryginalne_hurt". Nawet prawdopodobna cena, ale obok s± oferty za 400 z³ i wiêcej.

Drugie pytanie, czy wie kto┬ gdzie w 3city mo┬┐na je przymierzy├Ž? Obstawiam Fashion Hause ale czy gdzie┬ jeszcze?

Offline petelicki

• Pom├│g┬│: 22

« Odpowied╝ #102 dnia: Marzec 22, 2017, 14:23:53 »
Ciezko powiedziec czy to oryginaly, ale za 299 zl czesto mozna  normalnie kupic w sklepie (np. megaoutdoor), wiec 269 zl na allegro wydaje sie byc mozliwa cena...
"Kto nie maszeruje ten ginie."

Offline rolin

• Pom├│g┬│: 2

« Odpowied╝ #103 dnia: Marzec 22, 2017, 14:37:50 »
sieku na allegro w┬│a┬Ânie u u┬┐ytkownika eorginalne masz darmow┬▒ wysy┬│k├¬ i zwrot za po┬Ârednictwem paczkomat├│w InPost. Ja cz├¬sto robi├¬ tak, ┬┐e zamawiam sobie 3 rozmiary i mam 14 dni na pochodzenie sobie po domu na spokojnie w r├│┬┐nych skarpetkach i kiedy stopa jest ┬Âwie┬┐a lub zm├¬czona. P├│┬╝niej wystarczy tylko pude┬│ko z kodem zwrotu wsadzi├Ž spowrotem w paczkomat i problem z g┬│owy. Polecam takie rozwi┬▒zanie. Du┬┐o bardziej wygodne ni┬┐ mierzenie na szybko w sklepie stacjonarnym.
Bo nie ma takiej g├│ry, na kt├│r┬▒ nie mog├¬ wej┬Â├Ž...

Offline sieku

« Odpowied╝ #104 dnia: Marzec 23, 2017, 08:48:22 »
Z tym darmowym zwrotem faktycznie dobra opcja, nie zauwa┬┐y┬│em tego ;D
Po dok³adniejszym przejrzeniu ofert ten allegrowicz niestety oferuje jedynie buty do rozmiaru 45. Ja ze stop± 29,5-29,8 potrzebuje 46 lub 46,5 wiêc i i tak siê nie za³apie na t± cenê.
Do lata jeszcze troch├¬ czasu wi├¬c szukam dalej. Problemu ze znalezieniem tego (i nawet wi├¬kszych) rozmiar├│w nie ma, do pe┬│ni szcz├¬┬Âcia brakuje jednak fajnej ceny... i koloru  ;D

Offline arczar

• Pom├│g┬│: 3
  • Ale o ssso chodzi...?

« Odpowied╝ #105 dnia: Marzec 23, 2017, 10:01:58 »
To podr├│bki. Zobacz na kolor podeszwy i jego u┬│o┬┐enie. Por├│wnaj z oryginaln┬▒ strona Salomona i r├│┬┐nymi wypustami na dane lata. Nigdzie nie widzia┬│em takiego wzoru jak oni sprzedaj┬▒.

Ja nie dawno kupi┬│em sobie te buty na oficjalnej stronie Salomona. Buty przysz┬│y z magazynu z Belgii i zap┬│aci┬│em 299 z┬│otych. Nie ma co ryzykowa├Ž dla 50 z┬│otych.

Co do przymiarki. Intersporty, go sporty i inne maj┬▒ te buty. Nawet je┬Âli nie konkretny model to na pewno jakie┬ trailowe. ┬úatwo wtedy ogarn┬▒├Ž rozmiar. Zreszt┬▒ w moim przypadku tabela Salomona zgadza si├¬ z rzeczywisto┬Âci┬▒. Poza tym te buty maj┬▒ tak┬▒ konstrukcj├¬ ┬┐e nie trzeba bra├Ž wi├¬kszych. Przy prawid┬│owym rozmiarze dla danego osobnika i tak maj┬▒ miejsce na palce.
*Przykazanie dla admina: "Nie jest te┬┐ dobrze wymierzy├Ž grzywn├¬ prawemu. Bi├Ž szlachetnych jest wbrew prostolinijno┬Âci" ;D
*Dla forumowicz├│w:         "Kto pow┬Âci┬▒ga swe wypowiedzi, ten posiada wiedz├¬, a m┬▒┬┐ odznaczaj┬▒cy si├¬ rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet g┬│upi, gdy milczy, b├¬dzie uchodzi┬│ za m┬▒drego; kto zamyka swe wargi — za maj┬▒cego zrozumienie." ;D

Offline sieku

« Odpowied╝ #106 dnia: Marzec 24, 2017, 10:05:42 »
Dzi├¬ki aczar, teraz jak o tym wspomnia┬│e┬ faktycznie kolory s┬▒ inne ni┬┐ na oficjalnej stronie.
Te jednak wydaj± siê oryginalne: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41140882&order=p&id=55236&a_enum%5B127048%5D%5B1048576%5D=1048576
Sklep tez niby oficjalny Salomon.

Offline arczar

• Ale o ssso chodzi...?

« Odpowied╝ #107 dnia: Marzec 24, 2017, 10:27:38 »
To jest oficjalny sklep Salomona wiêc pewnik. Chocia¿ ja nie kupowa³em przez Allegro tylko
bezpo┬Ârednio z polskiej strony Salomona. Co do oryginalno┬Âci to ┬┐adna r├│┬┐nica - co najwy┬┐ej w cenie.
*Przykazanie dla admina: "Nie jest te┬┐ dobrze wymierzy├Ž grzywn├¬ prawemu. Bi├Ž szlachetnych jest wbrew prostolinijno┬Âci" ;D
*Dla forumowicz├│w:         "Kto pow┬Âci┬▒ga swe wypowiedzi, ten posiada wiedz├¬, a m┬▒┬┐ odznaczaj┬▒cy si├¬ rozeznaniem                               zachowuje spokojnego ducha." ;D
*Dla... :                                    "Nawet g┬│upi, gdy milczy, b├¬dzie uchodzi┬│ za m┬▒drego; kto zamyka swe wargi — za maj┬▒cego zrozumienie." ;D

Offline arczar

• Ale o ssso chodzi...?

« Odpowied╝ #108 dnia: Lipiec 07, 2017, 12:32:30 »
Dodam 2 grosze, po 3 dniach w Tatrach. wersja buta z oficjalnego sklepu  Salomona. Pewnie 2016.

Buty s┬▒ ┬Âwietne, wygodne itp. ALE....

Mokra tatrza├▒ska ska┬│a to ZUOOOO! Zej┬Âcie z Polskiego Grzebienia po deszczu + moje przyzwyczajenia z podeszw┬▒ Vibram Sebolet w moich podej┬Âciowych Asolo Vortexach = 3 gleby na kamieniach. Kamienie ledwo wilgotne, bez innych zanieczyszcze├▒.  To samo przy zej┬Âciu ze Zb├│jnickiej Chaty. Wystarczy, ┬┐e zmoczy┬│em podeszw├¬ w potoku i 2 minuty ryzyka zanim wyschn┬▒.

Zatem podej┬Âci├│wki zostaj┬▒ na Tatry, a XA Pro 3D Ultra na wszystkie inne wycieczki ( w mokrym lesie trzymaj┬▒ ┬Âwietnie), bo s┬▒ wygodniejsze ni┬┐ podej┬Âci├│wki.

P.S. wychodzi na to, ┬┐e maja za ma┬│o mi├¬kkiej przyczepnej gumy (tylko ┬Ârodek podeszwy - jasne klocki)

Online misiak76

• Pom├│g┬│: 36

• Co┬ skromnego na Polskich Krajobrazach
« Odpowied╝ #109 dnia: Lipiec 19, 2017, 17:37:37 »
Mi w zachodnich si├¬ dobrze sprawowa┬│y. Dawa┬│y rad├¬ i tylko na zej┬Âciu nogi mi si├¬ zapl┬▒ta┬│y i podeszw├¬ naderwa┬│em ale by┬│a ju┬┐ klejona i zn├│w sklej├¬ ;)

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka