Autor W▒tek: [Buty biegowe] Hoka one one  (Przeczytany 2158 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Online misiak76

• Pom├│g┬│: 36

• Co┬ skromnego na Polskich Krajobrazach
[Buty biegowe] Hoka one one
« dnia: Wrzesie˝ 01, 2017, 14:24:10 »
Za³o¿y³em w±tek o tych butach bo ostatnio coraz wiêcej ich siê widzi.
Z reszt┬▒ sam jestem nimi zainteresowany  ;D
Je┬┐eli kto┬ z Was ma buty tej firmy to niech da zna├Ž.
Podaj├¬ linki do jakich┬ test├│w i innych tre┬Âci. Tylko tyle znalaz┬│em z ciekawszych rzeczy
http://wspinanie.pl/2017/08/nasi-ultramaratonczycy-coraz-czesciej-siegaja-po-buty-hoka-one-one/
i
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/7,146068,20892673,buty-na-maksa-czyli-testy-hoka-one-one-testy-sprzetu.html

Moj┬▒ uwag├¬ zwr├│ci┬│o s┬│owa amortyzacja i gruba podeszwa. Ciekawi mnie jak to z t┬▒ amortyzacj┬▒ jest w tych butach i czy rzeczywi┬Âcie s┬▒ takie dobre. Bo to, ┬┐e na podium by┬│o 2 z 3 w butach tej marki o niczym nie ┬Âwiadczy bo albo dostaje si├¬ buty w gratisie od producenta albo dostaje jeszcze si├¬ kas├¬ za to aby w nich biega├Ž. ;)

Offline christo

• Pom├│g┬│: 6

Odp: [Buty biegowe] Hoka one one
« Odpowied╝ #1 dnia: Wrzesie˝ 01, 2017, 15:52:44 »
Dla mnie gruba podeszwa to dyskwalifikacja od razu 🤔

Online misiak76

« Odpowied╝ #2 dnia: Wrzesie˝ 01, 2017, 19:06:46 »
Dla mnie gruba podeszwa to dyskwalifikacja od razu 🤔
W┬│a┬Ânie dlatego mnie to ciekawi. Za bardzo mnie nie sta├Ž aby wyda├Ž oko┬│o 500 z┬│ na buty po to aby stwierdzi├Ž, ┬┐e mi pasuj┬▒ czy nie. A kurcze musz├¬ co┬ kupi├Ž bo salomony mi pad┬│y :(

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka

Offline sloma

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #3 dnia: Wrzesie˝ 02, 2017, 08:53:02 »
Od razu zaznacz├¬ ┬┐e nie mam but├│w Hoka ale powa┬┐nie my┬Âl├¬ o zakupie. Tylko nie w PL bo u nas to wielkie promo jak cena spadnie z 599 na 499 :-/
G┬│├│wna idea buta to du┬┐o gumy w podeszwie przy ma┬│ym dropie. U nas w Hokach biega min Bartosz Gorczyca i ┬╝le mu to nie wychodzi. Wydaje mi si├¬ zw du┬┐o mi├¬sa pod pi├¬ta mo┬┐e powodowa├Ž wykrecanie kostki na lu┬╝nych kamieniach. Mia┬│em tak w speedcrossach (tutaj jeszcze dochodzi┬│ du┬┐y drop i by┬│y klopociki).
 Rozwa┬┐am Hoke Speed Instinct. W por├│wnaniu do popularniejszych Speedgoat maj┬▒ mniej gumy i s┬▒ l┬┐ejsze.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Online misiak76

« Odpowied╝ #4 dnia: Wrzesie˝ 05, 2017, 13:45:04 »
sloma, a gdzie planujesz zakup? By├Ž mo┬┐e cena promocyjna te┬┐ mnie skusi ;)

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka

Offline sloma

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #5 dnia: Wrzesie˝ 07, 2017, 12:03:49 »
Sklep w UK.  Sportsshoes.com 10£ za wysy┬│k├¬. Z kumplem mia┬│em zamawia├Ž to si├¬ to rozk┬│ada. Nie spieszy mi si├¬ bo musz├¬ wcze┬Âniej ustali├Ž jak rozmiarowo te trampki.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Offline ina

• Tytu┬│ tytu┬│├│w.

• Pom├│g┬│: 159

• fotki
« Odpowied╝ #6 dnia: Pa╝dziernik 03, 2017, 18:17:13 »
Ja w nich biegam, a dok┬│adnie w Speedgoatach. Polecam. Pocz┬▒tkowe uczucie amortyzacji jest jakby si├¬ chodzi┬│o w poduszkowcach, co przek┬│ada si├¬ na super amortyzacj├¬ podczas biegania. Buty s┬▒ ultra lekkie, pod palcami podeszwa jest cienka, nie ma uczucia jak na koturnie, wi├¬c czu├Ž pod┬│o┬┐e, r├│┬┐nica mi├¬dzy pi├¬t┬▒ a palcami du┬┐o daje pod g├│r├¬, na zbiegach natomiast jest ┬Âwietna amortyzacja od pi├¬ty. Jedyne, do czego si├¬ trzeba przyzwyczai├Ž, to do tego, ┬┐e podeszwa jest wy┬┐sza i nietrudno o chwil├¬ nieuwagi i skr├¬cenie kostki, bo stopa ucieknie w bok.
Mam ma┬│e cycki, ale du┬┐e jaja.

¯yj tak, aby twoim znajomym zrobi³o siê nudno, gdy ciê zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline EMES

• Pom├│g┬│: 55

« Odpowied╝ #7 dnia: Pa╝dziernik 04, 2017, 10:37:25 »
Ja w nich biegam, a dok┬│adnie w Speedgoatach. Polecam. Pocz┬▒tkowe uczucie amortyzacji jest jakby si├¬ chodzi┬│o w poduszkowcach, co przek┬│ada si├¬ na super amortyzacj├¬ podczas biegania. Buty s┬▒ ultra lekkie, pod palcami podeszwa jest cienka, nie ma uczucia jak na koturnie, wi├¬c czu├Ž pod┬│o┬┐e, r├│┬┐nica mi├¬dzy pi├¬t┬▒ a palcami du┬┐o daje pod g├│r├¬, na zbiegach natomiast jest ┬Âwietna amortyzacja od pi├¬ty. Jedyne, do czego si├¬ trzeba przyzwyczai├Ž, to do tego, ┬┐e podeszwa jest wy┬┐sza i nietrudno o chwil├¬ nieuwagi i skr├¬cenie kostki, bo stopa ucieknie w bok.
Ina a zda┬┐y┬│o Ci si├¬ o p┬│askim biega├Ž?

Wys┬│ane z mojego XT1580 przy u┬┐yciu Tapatalka

Ad vivendum velut ad natandum is melior qui onere liberior

Offline ina

• Tytu┬│ tytu┬│├│w.

• Pom├│g┬│: 159

• fotki
« Odpowied╝ #8 dnia: Pa╝dziernik 06, 2017, 11:01:21 »
No pod Reglem, albo na dobiegowych asfaltowych fragmentach do szlaku. Robi┬▒ robot├¬. Mo┬┐e pobiegn├¬ uliczn┬▒ dyche niepodleg┬│o┬Âciow┬▒ to w nich.
Mam ma┬│e cycki, ale du┬┐e jaja.

¯yj tak, aby twoim znajomym zrobi³o siê nudno, gdy ciê zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla