Autor W▒tek: Promocje i wyprzeda┬┐e  (Przeczytany 619188 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline beep

• Pom├│g┬│: 7

Odp: Promocje i wyprzeda┬┐e
« Odpowied╝ #2625 dnia: Luty 24, 2017, 11:35:19 »
W dobrej cenie jest lina po┬│├│wkowa:
https://www.skalnik.pl/index.php?module=ScCatalog&controller=ProductDetails_Category&id=10518&name=lina-fanatic-8-4mm-dry-2-x-60m&v=14599&category=112&categoryName=liny-dynamiczne&utm_source=ceneria&utm_medium=cpc&utm_campaign=2017-02

By┬│bym ch├¬tny na zakup, ale potrzebuje tylko 1 ┬┐y┬│y na lodowiec. Kto┬ chcia┬│by si├¬ zrzuci├Ž?

Wysz³oby po 370 z³ (jak znajdê zni¿kê 30% z newslettera to bêdzie nawet 350 z³).

Offline MaciekZ

• Pom├│g┬│: 16

« Odpowied╝ #2626 dnia: Marzec 21, 2017, 16:28:26 »
Wygl±da na to ¿e stacjonarne Moko siê zwija... Uboczny skutek - obni¿ka:
http://e-moko.pl/

Offline michalmateusz

• Pom├│g┬│: 2

« Odpowied╝ #2627 dnia: Marzec 28, 2017, 14:09:36 »
Wygl±da na to ¿e stacjonarne Moko siê zwija... Uboczny skutek - obni¿ka:
w sklepie stacjonarnym ceny ni┬┐sze ni┬┐ w sklepie internetowym. Przyk┬│ad koszulka SmartWool NTS Microweight Merino 150 za 150z┬│ (rozm.M)

Offline beep

« Odpowied╝ #2628 dnia: Maj 21, 2017, 19:19:38 »
W TK Maxx w poznaniu (zar├│wno na Malcie jak i na dworcu g┬│├│wnym) rzucili sporo sanda┬│├│w Teva (wi├¬kszo┬Â├Ž to raczej modele podstawowe, ale by┬│o kilka dro┬┐szych z lepsz┬▒ podeszw┬▒) po 85 z┬│.  Te lepsze by┬│y dro┬┐sze.

Do tego kilka par spodni mountain hardwear letnie i softshell ale g┬│├│wnie L i XL. By┬│y te┬┐ ze 2 pary spodni TNF nieprzemakalnych, takie typowe worki (prosty kr├│j, szerokie, ┬┐adnych bajer├│w). Wszystkie spodnie w okolicy 130-160 z┬│.

Na damskim widzia┬│em ze 2-3 pary spodni letnich Arcteryx wszystkie 130-160 z┬│. rozmiary 32, 36, 38 (chyba :P ) d┬│ugie i 3/4.

P.S.

Czy ma kto┬ mo┬┐e kod zni┬┐kowy 30% do skalnika i chcia┬│by si├¬ podzieli├Ž? :)

Offline misiak76

• Pom├│g┬│: 36

• Co┬ skromnego na Polskich Krajobrazach
« Odpowied╝ #2629 dnia: Maj 24, 2017, 09:51:53 »
A tak wrzucam jakby kto┬ chcia┬│ kupi├Ž co┬ od Cumulusa to tu kod na 10% zni┬┐ki Lato10

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka

Offline Jolan

• Pom├│g┬│: 3

« Odpowied╝ #2630 dnia: Maj 24, 2017, 13:45:09 »
info raczej dla Krakus├│w i okolicznych ;D
od jutra Raven organizuje w swoim biurze wyprz sampli oraz tego co nie zesz┬│o ze sklepu stacjonarnego moko. Dok┬│adny opis na 4outdoor.pl

http://4outdoor.pl/2017/05/22/firma-raven-oglasza-wyprzedaz-wzorow-uznanych-producentow-outdoorowych/

zamieni┬│em 3 zdania z sympatyczn┬▒ Pani┬▒ z Ravena i w przypadku odzie┬┐y oczekujcie raczej 50% od RP, poza tym nie tylko rozm M (L).

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2631 dnia: Maj 31, 2017, 10:06:46 »
W skalnik.pl jest promocja do 01.06.2017 na 30% kod to PROMO30
Na towary z dzia┬│u Promocje

Offline dave

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #2632 dnia: Czerwiec 02, 2017, 19:04:48 »
W poznañskim TKMaxx spodnie z odpinanymi nogawkami Mountain Hardwear za 120z³ (przecena z 280). Wygl±da³y bardzo obiecuj±co i gdybym nie mia³ tego typu spodni, pewnie bym siê skusi³. :)
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2633 dnia: Lipiec 07, 2017, 09:32:43 »
W skalnik.pl promocja na 30% cytuje:

"Lubisz sklepy Skalnik? Specjalnie dla Ciebie przygotowali┬Âmy rabat 30%. Skorzystaj z oferty wpisuj┬▒c kod TREKKING30 w koszyku. Rabat obliczany jest od cen katalogowych. Kod wa┬┐ny do 13.07.2017 do godz. 23.59"

Offline velka

• Pom├│g┬│: 18

« Odpowied╝ #2634 dnia: Wrzesie˝ 06, 2017, 10:17:20 »

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2635 dnia: Listopad 07, 2017, 15:11:42 »
Jakby kto┬ planowa┬│ zakupy na AliExpress to informuj├¬, ┬┐e 11.11 jest totalna wyprzeda┬┐ produkt├│w u Chi├▒czyk├│w i mo┬┐na kupi├Ž bardzo okazyjnie sprz├¬t turystyczny. Ja ju┬┐ si├¬ szykuj├¬ na to ;)

Offline fuen

• Pom├│g┬│: 13

« Odpowied╝ #2636 dnia: Listopad 08, 2017, 07:54:27 »
Tylko ostro┬┐nie :)
Karbonowy widelec, kt├│ry miesi┬▒c temu kosztowa┬│ 52$, w promocji i z rabatem 15% kosztowa├Ž b├¬dzie prawie 57 :D
Ale ┬Âpiwory NH znalaz┬│em faktycznie o te 15% ta├▒sze.

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2637 dnia: Listopad 08, 2017, 08:45:22 »
Takie totalne wyprzeda┬┐e zawsze kusz┬▒ oszust├│w. Ja zawsze obserwuje wybrane rzeczy kt├│re chce kupi├Ž i wiem ile mniej wi├¬cej kosztuj┬▒. Raz tylko si├¬ wkurzy┬│em jak by┬│a wyprzeda┬┐ materacy JR Gear za 50% zanim si├¬ zorientowa┬│em wszystkie posz┬│y.

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2638 dnia: Stycze˝ 04, 2018, 13:15:03 »
Taternik-sklep.pl og┬│osi┬│ wyprzeda┬┐ - 40%

http://taternik-sklep.pl/webpage/wyprzedaz-krolow-na-trzech-kroli.html

Offline kurier

• Pom├│g┬│: 1

« Odpowied╝ #2639 dnia: Stycze˝ 11, 2018, 19:14:11 »
w auchanie bonarkowym w krakowie mo┬┐na kupi├Ž turystyczn┬▒ buteleczk├¬ silikonow┬▒ 55ml za 2pln

Offline oli

• jestem

• Blog osobisty
« Odpowied╝ #2640 dnia: Stycze˝ 21, 2018, 22:26:48 »
Ja ju┬┐ nie skorzystam, ale mo┬┐e komu┬ si├¬ przyda.
Kody rabatowe do Skalnika:
Na produkty promocyjne, powiêksz rabat z 25 do 30%: d6jolp oraz drugi: wt67vs
Na produkty nieprzecenione najlepszych marek -20%: an45tu oraz drugi: cp83to

Pozdrawiam

Offline Pietrek

• Pom├│g┬│: 0
  • A droga wiedzie w prz├│d i w prz├│d

« Odpowied╝ #2641 dnia: Stycze˝ 25, 2018, 16:19:01 »
Cytuj (zaznaczone)
Kody rabatowe do Skalnika:
Na produkty promocyjne, powiêksz rabat z 25 do 30%: d6jolp

Oli -  Dzieki, w┬│a┬Ânie skorzysta┬│em (d6jolp)

Offline misiak76

« Odpowied╝ #2642 dnia: Stycze˝ 31, 2018, 10:50:46 »
Na outdoorpro jest wyprzeda┬┐ niekt├│rych modeli arcteryx i to ca┬│kiem zacna. Niestety jak na z┬│o┬Â├Ž nie ma rozmiaru M s┬▒ g┬│├│wnie S i L.

Offline dave

« Odpowied╝ #2643 dnia: Luty 08, 2018, 20:08:54 »
Promo na waciaki Adidasa - Pertex Quantum, ocieplina Polartec Alpha, etc. 324 z┬│.

Mêskie - https://www.adidas.pl/kurtka-z-kapturem-agravic-alpha/BS0027.html
Damskie - https://www.adidas.pl/kurtka-z-kapturem-agravic-alpha/BQ4620.html
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

Offline Dominik.M

• Pom├│g┬│: 98
  • Tu mnie jeszcze nie by┬│o ;).

• Por├│wnanie lampek rowerowych i czo┬│├│wek
« Odpowied╝ #2644 dnia: Luty 08, 2018, 20:53:50 »

Offline dave

« Odpowied╝ #2645 dnia: Marzec 10, 2018, 09:17:16 »
Aura (b. Yeti) - ┬Âpiwory i kurtki puchowe -20%
http://aurapoland.com

Offline grendel

• Gra ┬┐ycia - kolejna ods┬│ona
« Odpowied╝ #2646 dnia: Marzec 11, 2018, 08:30:55 »
Niech ich uj spali! Mam na my┬Âli Aur├¬/Yeti. Opisy na stronie jak u Chi├▒czyk├│w z Ali.
Zakres temperatur dla ┬Âpiwora Baza w opisie specyfikacji -5/-13┬░C a na rycinie u do┬│u strony  3/6┬░C (link Aura - ┬Âpiw├│r puchowy Baza). Jeszcze tylko gwiazdki brakuje i dopisku "niepotrzebne skre┬Âli├Ž".

Jak oni chc┬▒ zawojowa├Ž rynek europejski takimi niedor├│bkami?
- may the Force be with us -

Offline dave

« Odpowied╝ #2647 dnia: Marzec 11, 2018, 09:45:43 »
Niech ich uj spali! Mam na my┬Âli Aur├¬/Yeti. Opisy na stronie jak u Chi├▒czyk├│w z Ali.
Zakres temperatur dla ┬Âpiwora Baza w opisie specyfikacji -5/-13┬░C a na rycinie u do┬│u strony  3/6┬░C (link Aura - ┬Âpiw├│r puchowy Baza). Jeszcze tylko gwiazdki brakuje i dopisku "niepotrzebne skre┬Âli├Ž".
Jak oni chc┬▒ zawojowa├Ž rynek europejski takimi niedor├│bkami?

Te 3/6 to nie jest temperatura wyra┬┐ona w stopniach, tylko pewnie ich wewn├¬trzna skala termiki produkt├│w. ;) Ale fakt faktem, odnosz├¬ wra┬┐enie ┬┐e merytoryk├¬ i dane techniczne swoich produkt├│w maj┬▒ w nosie, za to priorytetem s┬▒ ┬│adne kolorki i lansik. Brak informacji o rozmiar├│wce w dziale odzie┬┐owym to jakie┬ jaja s┬▒. ;)

Online mikel

• Pom├│g┬│: 22

« Odpowied╝ #2648 dnia: Marzec 11, 2018, 09:54:05 »
Chyba zmiana marki ich przeros┬│a :D
Co tu du┬┐o gada├Ž, mieli op├│┬╝nienie ze startem strony i odpalili "na ju┬┐" to co mieli, maj┬▒ sukcesywnie dodawa├Ž informacje. Jak to wygl┬▒da, niestety ka┬┐dy widzi.
Od listopada strona kuleje i powoli wyprowadzaj┬▒ j┬▒ na prost┬▒, ale mnie dziwi ┬┐e to tyle trwa. Jak marka ma mie├Ž zasi├¬g og├│lnoeuropejski, to czas jest na wag├¬ z┬│ota, a i pierwsze wra┬┐enie mo┬┐na zrobi├Ž tylko raz

Offline Shwarc

• Pom├│g┬│: 208

« Odpowied╝ #2649 dnia: Marzec 11, 2018, 18:30:15 »
Kiedy┬Â, kiedy┬ stare Yeti mia┬│o tak┬▒ staro┬Âwieck┬▒ stron├¬ internetow┬▒. No ale na tej stronie by┬│o wszystko, dok┬│adne wymiary ┬Âpiwor├│w, ilo┬Â├Ž wype┬│nienia, a nawet wysoko┬Â├Ž przegr├│d. Dzi┬ faktycznie wszystko ukierunkowane jest na klienta nie maj┬▒cego poj├¬cia co kupuje, a kupuje zdaj┬▒c si├¬ na firm├¬.  Widocznie zb├¬dne pytania m├¬cz┬▒ :D

Mo┬┐emy ┬Âmia├Ž si├¬ z Robertsa, ┬┐e ma stron├¬ jak sprzed 20 lat, ale na tej stronie w tabeli wyczytamy dok┬│adnie wszystko, ┬│┬▒cznie z obwodami wewn├¬trznymi i ilo┬Âci┬▒ puchu co do grama. I to jest profesjonalne podej┬Âcie ma┬│ej manufaktury