Autor Wątek: [Skarpety] X-Socks Air Force 1  (Przeczytany 5198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline admin

• www.outdoor.org.pl
[Skarpety] X-Socks Air Force 1
« dnia: Październik 15, 2007, 17:27:10 »
zapraszamy do lektury recenzji oraz dyskusji na temat produktu:

X-Socks Air Force 1, autor: Michun

http://www.outdoor.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=106&Itemid=75

Offline madmun

Odp: [Skarpety] X-Socks Air Force 1
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2007, 17:30:28 »
ehh co tu duzo mowic mam i zlego slowa powiedziec na Nie<skarpetki>  ,nie moge powiedzieć, są prostu warte swojej ceny no i maja swoj numer seryjny :D
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline obserwator

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2009, 11:46:37 »
założyłem je dziś na swe brudne nogi  ;D i powiem że szału nie robią. (takie same pozytywne odczucie jak z innymi modelami, żadnego przełomu technologicznego nie widzę)

powiem ogólnie że jako posiadacz 5 różnych modeli:

1. podstawowe modele można sobie odpuścić

2. średnio zaawansowane modele według mojej subiektywnej oceny są trochę gorsze od coolmaxowych (porównuję tylko do jednej pary którą mam i którą opisałem kiedyś)

3. modele najwyższe ze srebrną nitką są warte swojej wygórowanej ceny

4. ocenzurowałem sam siebie  ;)

5. skarpety tak naprawdę różnią się szczegółami które trudno mi było odczuć, bo skarpety dedykowane do biegania świetnie sprawdzają się na rowerze i odwrotnie, skarpety do biegania też dobrze sprawują się w butach trekingowych (mówię tu o modelach poza kostkę a nie tych co ledwo zakrywają kostkę)

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań - G. K. Chesterton

Offline łowca

• komornik z zamiłowania

« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2009, 16:03:54 »
skusiłem się i kupiłem AF1 i ...rozczarowanie- jak normalne średnie skarpetki trekkingowe. tyle że dwa  razy droższe :)

Offline obserwator

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 09, 2009, 19:24:00 »
jak wczoraj pisałem o problemie z uciskaniem w jednym bucie i po założeniu tych skarpet obiektywnie stwierdzam że jakiś efekt ochrony ścięgna achillesa jest w porwnaniu do zwykłej bawełnianej skarpety.  Jednak szału niema bo jak but zjebany to żadna skarpeta nie pomoże  ;D

Offline obserwator

« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 11, 2010, 20:00:39 »
miałem te skarpety w butach scarpa mustang gtx przy -20 oraz przy -26 i byłem pozytywnie zaskoczony że mi stopy nie marzły

Offline bobas

« Odpowiedź #6 dnia: Maj 07, 2012, 20:30:11 »
Moje subiektywne spostrzeżenia:

Skarpeta zwyczajna, cienka nie wyróżnia się niczym szczególnym, porównywalna z  nordhorn nh7 tylko antysmrodliwośc na +. Dobra do biegania w niskich butach, na trekkingi nie używam bo mam za duże buty ;D. Do wysokich butów  rowerowych z gore (shimano sh-mt91) wole Bridgedale comfort trekker. Przy 5 stopniach C podczas intensywnego podjazdu czułem wilgoc w bucie, poczym pod czas postoju zmarzły mi stopy.