Autor Wątek: [Skarpety] Decathlon Quechua, Kalenji  (Przeczytany 8699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misio

[Skarpety] Decathlon Quechua, Kalenji
« dnia: Lipiec 16, 2010, 08:17:19 »
Jakie macie doświadczenia ze skarpetami trekkingowymi Decathlonu ich marki własnej?
Mają tam kilka modeli w różnych cenach i zastanawiam się, czy są warte inwestowania, bo mocno to im się nie przyglądałem, aleee wisi tego trochę. Dajta znać ;D.

http://www.decathlon.com.pl/PL/skarpetki-turystyczne-10647912/

Offline lisu

• tata Lucyferka

• lite-hiking
Odp: [Skarpety] Decathlon Quechua, Kalenji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:21:35 »
Nie wiem jak z turystycznymi, ale ja mam z 6 par biegowych, już jakiś rok i wszystko jest z nimi ok prócz tego że po praniu się trochę zmniejszyły. Po dwóch dniach na nogach nie walą, trzeciego używam ich jako broni biologicznej ;D
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

misio

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:27:38 »
Ale to nie Quechua, tylko Kalenji, co nie?

Offline lisu

• tata Lucyferka

• lite-hiking
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:30:54 »
jo. jutro będę w Poznaniu to se pooglądam, a może nawet zakupię jakiś model dedykowany na cieplejsze dni.
"If you can't run, then walk. And if you can't walk, then crawl. Do what you have to do. Just keep moving forward and never, ever give up."

misio

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:33:11 »
A powiem Ci, że warto zajrzeć, bo przeceny są na te Kalenji [przynajmniej u nas].

Offline semow

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:14:14 »
Parę miesięcy temu kupiłem dwie pary Forclaz 100 i jak na razie są ok.

Offline ina

« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 19, 2010, 00:07:18 »
Fajne są jedne ich skarpetki letnie. Chwila, szukam w necie które to...
...yyyy w necie nie ma. W domu zrobię zdjęcie. Fajne, do kostki, cienkie, byłam przedwczoraj w nich w Tatrach, szybciutko schną, nie odparzają.

edyta:

o te: http://www.decathlon.com.pl/PL/2-diosaz-raid-500-118779661/ albo te: http://www.decathlon.com.pl/PL/diosaz-raid-100-2-pary-32607965/ :)
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline Rychu

« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2010, 15:28:28 »
misio, tu zostało sporo napisane o takich skarpetach  ;D ;D ;D (tak, to ta pamiętna recenzja) http://ngt.pl/1035,quechua-skarpetki-forclaz-100.html

ina, dawaj foty, bo jutro siorka musi sobie kupić jakieś skarpety przed wyjazdem do butów gtx.
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

misio

Odp:
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 19, 2010, 15:35:37 »
A dziękuję! Nie skorzystam! ;D

Online Piotrek

• Galerjanki
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2010, 16:53:27 »
misio, tu zostało sporo napisane o takich skarpetach  ;D ;D ;D (tak, to ta pamiętna recenzja) http://ngt.pl/1035,quechua-skarpetki-forclaz-100.html

Widzę, że sławne postaci są takimi wszędzie. ;D

Offline rumcajs

• ... i owoc żywota twojego je ZUS

• RH+ Medycyna Ratunkowa
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 19, 2010, 17:10:24 »
Marta ma jedną parę, z tych średnich - modelu nie pomnę. Wytrzymałość ok, co do innych cech - jest zadowolona, na nic szczególnie nie narzekała... Chyba tyle, co mam do napisania ;D

Offline ina

« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 19, 2010, 17:14:09 »
Rychu, moje pomarańczowe wyglądają tak, jak te raid 500.
Mam małe cycki, ale duże jaja.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy cię zabraknie.

Pomoc dla Rodziny Dybla

Offline ragore

« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2010, 21:16:54 »
Używam raid 500 do biegania, świetne, nawet zrobiłem w nich ostatnio 30km orientacji. W górach dopiero sprawdzę je za tydzień  ;)

Offline Px

« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 14, 2011, 22:00:55 »
Używam Kalenji Run 50 głównie do chodzenie na co dzień lub latem do niskich butów na lekkie trekkingi.
Ogólnie na nie nie narzekam, wytrzymują o wiele więcej niż bawełniane odpowiedniki oraz bardzo dobrze przylegają do stopy. Nadmiernego pocenia w nich nie zaobserwowałem - zresztą są bardzo cienkie ;)
Jak za 12 zeta - 3 sztuki, są dla mnie bezkonkurencyjne 8)

Offline diablo78

« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2011, 09:26:01 »
Mam dwie pary trekkingowe, i nie narzekam, są wygodne i wg mnie dośc wytrzymałe. Co prawda zakładam je ze 3-4 razy w roku, kiedy jestem w górach, ale wcześniej używałem zwykłych bawełnianych i po całodziennej wędrówce zdejmowałem je z dziurą na pięcie. Także jak dla mnie skarpety z decathlonu są idealne:)

Offline JayJay

« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2012, 21:14:31 »
3 grosze tylko dorzuce, same w forclazach 100 przeszedlem w tym roku kilka(nascie?) szlakow w Karkokonasz i Fogarasze i calkiem przyjemnie. Nie smierdza za bardzo, w miare wygodne, chociaz troche chlona wilgoc. Z reszta moje stracily troche na wartosci jak je probowalem suszyc zbyt blisko ognia :D
A w Kalenji 50 biegalem, chodzilem na co dzien w lecie i jak najbardziej przy swojej cenie sie sprawdzaja.