Autor Wątek: [Sprzęt] Suche wiosła, wioślarze, ergometry wioślarskie  (Przeczytany 6646 razy)

misio

[Sprzęt] Suche wiosła, wioślarze, ergometry wioślarskie
« dnia: Grudzień 13, 2013, 10:41:59 »
Szukam czegoś do domu w rozsądnej cenie i nie mam pojęcia za co się chwycić.
Znajduję różne rozwiązania, ale nie chciałbym wtopić z kasą za bardzo i zostać z jakimś badziewiem w domu, które mi nie będzie działać.
Chcę wydać nie więcej niż jakieś, załóżmy, 800 zł. Zdaję sobie sprawę, że w tej cenie cudu nie znajdę, ale szukam takich wioseł, które będą mieć możliwość regulacji siły a pozostałe gadżety mi niepotrzebne- łącznie z komputerkiem. I tak będę "pływał" na czas a nie na metry.

Offline Shwarc

Odp: [Sprzęt] Suche wiosła, wioślarze, ergometry wioślarskie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2013, 11:12:12 »
Tam trenażer, tu wiosła, co ty kombinujesz? Nie lepiej pójść gdzieś na siłkę gdzie to będzie za frii? Jeszcze tylko bieżni brakuje by otworzyć klub fitnes ;D

misio

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2013, 11:14:03 »
Siłkę mam za free w piwnicy ;D.
Dokładam sprzęt na zimowy sezon ;D.
Ćwiczę zazwyczaj o piątej rano lub po 22-giej i stąd takie zakupy.

Offline kuzon

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 13, 2013, 11:28:57 »
Zastanów się, czy jednak chociaż najprostszy komputerek się nie przyda, szczególnie taki, co choć kadencje pokazuje. Kiedyś myślałem o zakupie takiego sprzęta i doszedłem do wniosku, że ten element wyposażenia byłby najbardziej przydatny. Kalorie, metry, tętno jak dla mnie nie miały znaczenia.
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
 - Maya Angelou

misio

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2013, 11:50:10 »
Generalnie rozchodzi się o to, żeby sprzęt był jak najlepszy kosztem braku elektroniki.