Autor WĪtek: [Sprz√™t] Suche wios¬≥a, wio¬∂larze, ergometry wio¬∂larskie  (Przeczytany 7551 razy)

0 uŅytkownikůw i 1 Go∂ś przeglĪda ten wĪtek.

misio

Szukam czego¬∂ do domu w rozs¬Īdnej cenie i nie mam poj√™cia za co si√™ chwyci√¶.
Znajduj√™ r√≥¬Ņne rozwi¬Īzania, ale nie chcia¬≥bym wtopi√¶ z kas¬Ī za bardzo i zosta√¶ z jakim¬∂ badziewiem w domu, kt√≥re mi nie b√™dzie dzia¬≥a√¶.
Chc√™ wyda√¶ nie wi√™cej ni¬Ņ jakie¬∂, za¬≥√≥¬Ņmy, 800 z¬≥. Zdaj√™ sobie spraw√™, ¬Ņe w tej cenie cudu nie znajd√™, ale szukam takich wiose¬≥, kt√≥re b√™d¬Ī mie√¶ mo¬Ņliwo¬∂√¶ regulacji si¬≥y a pozosta¬≥e gad¬Ņety mi niepotrzebne- ¬≥¬Īcznie z komputerkiem. I tak b√™d√™ "p¬≥ywa¬≥" na czas a nie na metry.

Offline Shwarc

• Pom√≥g¬≥: 208

Odp: [Sprzêt] Suche wios³a, wio¶larze, ergometry wio¶larskie
« Odpowiedľ #1 dnia: GrudzieŮ 13, 2013, 11:12:12 »
Tam trena¬Ņer, tu wios¬≥a, co ty kombinujesz? Nie lepiej p√≥j¬∂√¶ gdzie¬∂ na si¬≥k√™ gdzie to b√™dzie za frii? Jeszcze tylko bie¬Ņni brakuje by otworzy√¶ klub fitnes ;D

misio

« Odpowiedľ #2 dnia: GrudzieŮ 13, 2013, 11:14:03 »
Si³kê mam za free w piwnicy ;D.
Dok³adam sprzêt na zimowy sezon ;D.
√Üwicz√™ zazwyczaj o pi¬Ītej rano lub po 22-giej i st¬Īd takie zakupy.

Offline kuzon

• Pom√≥g¬≥: 14

« Odpowiedľ #3 dnia: GrudzieŮ 13, 2013, 11:28:57 »
Zastan√≥w si√™, czy jednak chocia¬Ņ najprostszy komputerek si√™ nie przyda, szczeg√≥lnie taki, co cho√¶ kadencje pokazuje. Kiedy¬∂ my¬∂la¬≥em o zakupie takiego sprz√™ta i doszed¬≥em do wniosku, ¬Ņe ten element wyposa¬Ņenia by¬≥by najbardziej przydatny. Kalorie, metry, t√™tno jak dla mnie nie mia¬≥y znaczenia.
"¬Įycia nie mierzy si√™ ilo¬∂ci¬Ī oddech√≥w, ale ilo¬∂ci¬Ī chwil, kt√≥re zapieraj¬Ī dech w piersiach.”
 - Maya Angelou

misio

« Odpowiedľ #4 dnia: GrudzieŮ 13, 2013, 11:50:10 »
Generalnie rozchodzi si√™ o to, ¬Ņeby sprz√™t by¬≥ jak najlepszy kosztem braku elektroniki.