Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
stoptuty i overbooty / Odp: [Stuptuty] Black Diamond Frontpoint GTX Gaiter
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wodnik dnia Wczoraj o 22:48:33 »
Ja tam niezbyt rozumiem problem Ivana. To jak się już coś złapie śniegu do tych rzepów, to przed biwakowaniem, nie można tego wykruszyć?
2
plecaki duże [od 51L] / Odp: Czy warto kupić Karrimor Jaguar?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rudolf dnia Wczoraj o 20:12:00 »
No właśnie żadnego pod obciążeniem nie mierzyłem;( ten LA MANASLU był super ale jednak chyba sporo za duży, to naprawdę wielki wór, mój duży śpiwór w nim zginął jak piłka od tenisa, jakby był o 10-15 litrów mniejszy to spoko. Karrimor spoko jak na cenę 350pln tylko jeszcze ten wisport tak w głowie siedzi. W razie potrzeby odpinam boczne kieszenie i jest dużo zgrabniejszy, do tego lżejszy od karrimora o ok.0,5 kilograma, a to już browar więc dobry argument:) Jutro chyba jeszcze raz pójdę pomacać i pod obciążeniem założyć.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dave dnia Wczoraj o 19:27:22 »
Weź ten, który był najwygodniejszy pod obciążeniem. Nawet najlepszy worek będzie Cię irytował, jeśli jego system nośny nie będzie dopasowany do twojej sylwetki. Zasada taka sama, jak z butami.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Shwarc dnia Wczoraj o 19:15:49 »
Nie ciesz sie tak wcale na tego LA, ideałem trwałości to one nie są. I jaki przeogromny wór? Toż to ok. 55L w komorze głównej. Zapakować się w taki z prowiantem na 2 tygodnie będzie niewykonalne.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mikel dnia Wczoraj o 19:06:28 »
A mierzyłeś je pod obciążeniem? To może rozwiązać wszelkie problemy z wyborem :)
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rudolf dnia Wczoraj o 16:25:01 »
Witam. Dzisiaj oglądałem trzy plecaki i dynia się grzeje:) Wisport reindeer, bardzo solidny plecak, nieograniczone możliwości troczenia szpeju, do tego mnóstwo dedykowanych akcesoriów w systemie mole i jedna przewaga nad wszystkimi, wystarczająco długie troki by cokolwiek przypiąć. Drugi to tytułowy karrimor, pozytywne wrażenie, wydaje się ogromny, fajne patenty tylko trochę budzą wątpliwości klamry, niby solidne ale nie są super płynnie działające, może to tylko takie wrażenie. No i trzeci zmiażdżył wszystkie, lowe alpine manaslu. Przeogromny wór, super szelki i pas biodrowy. Nic bym nie troczył, ale cena sporo ponad budżet, ale robi wrażenie, niby promocja na 620pln ale ten karrimor spadł już na 350pln nawet koleś od lowe alpine powiedział że brać tego karrimora za tą kasę. Lipa straszna, po co taki wybór, tylko mętlik w głowie:)
7
oświetlenie / Odp: [Latarka nie latarka???] Betaligh Torch
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ivan dnia Wczoraj o 16:02:02 »
Są ludzie za wodą, którzy podzielają moje hobby. A ja szukam ludzi z Polski, którzy podzieliliby koszty przesyłki zza tej wody. Bez wiadomości na priv się nie obędzie 8)
8
plecaki małe [do 30L] / Odp: [Plecaki małe] Manfrotto Plecak Off Road Hiker 30 l
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiak76 dnia Wczoraj o 14:24:17 »
I tak muszę poczekać do lutego na decyzję sponsora zakupowego i puki co się cały czas rozglądam. Choć korci czasem coś kupić za swoje własne grosiki. A jak dobrze pójdzie to w luty-marzec będzie firma już płacić za większość rzeczy ;)
Niestety życie zmusza mnie do noszenia ciężkie klamoty w teren ;) Miałem już kilka zleceń na zrobienie zdjęć jakiegoś miejsca, a klienci są coraz bardziej wymagający więc moja D90 musi odejść na emeryturę i zostanie jako zapas...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
9
oświetlenie / Odp: [Latarka nie latarka???] Betaligh Torch
« Ostatnia wiadomość wysłana przez misiak76 dnia Wczoraj o 14:16:49 »
Napisz coś więcej o możliwość dostawy, ewentualnie z jakiego demobilu ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

10
stoptuty i overbooty / Odp: [Stuptuty] Black Diamond Frontpoint GTX Gaiter
« Ostatnia wiadomość wysłana przez petelicki dnia Wczoraj o 14:04:23 »
To zawsze jest kompromis- jak z każdym sprzętem górskim. Jeden chce kurtkę z fartuchem śnieżnym, tysiącem nap, kieszeni, rzepów itp, a inny bierze minimalistyczny model nawet bez kieszeni vel Arc Alpha FL.

Ja osobiście nigdy nie miałem problem z rzepami we Frontpointach, z tym że nigdy nie biwakowałem w nich zimą dużej niż na jedną noc.   
Strony: [1] 2 3 ... 10