Autor W▒tek: Szukam pana Kalandra  (Przeczytany 12212 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline Elwood

• Pom├│g┬│: 15

Odp: Szukam pana Kalandra
« Odpowied╝ #75 dnia: Marzec 13, 2018, 11:25:43 »
Dow├│d na dow├│d.

┬Žwiat jest do dupy ale ┬┐ycie jest cudem

Offline Elwood

« Odpowied╝ #76 dnia: Marzec 13, 2018, 14:16:23 »
Kurde molll... Patrzê a pomog³em 13x.
Zastanawiam siê - komu?
Jeszcze niedawno twardo trzyma┬│em si├¬ przy 8-miu razach. A tu nagle ponad 50% wzrost... Pewnie komu┬ zale┬┐a┬│o, by mi t├¬ 13-stk├¬ przylepi├Ž!:)
Zapewne dlatego zwróci³em uwagê, ¿e dzisiaj 13-stego jest.

Sk┬▒d to si├¬ u cz┬│owieka bierze...? Nagle patrzysz na licznik w samochodzie a tam: 444 444km. To zdaje si├¬ pod┬Âwiadomo┬Â├Ž jest.
W┬│a┬Ânie za┬ wesz┬│a ustawa prohibicyjna, zostawiaj┬▒ca samorz┬▒dom mo┬┐liwo┬Â├Ž ograniczania poda┬┐y alkoholu i ja od razu pomy┬Âla┬│em o browarze, a nawet trzech! Po chwili - czterech!
Dlaczego, skoro praktycznie od trzech m-cy nie pij├¬ alkoholu...? Te┬┐ pod┬Âwiadomo┬Â├Ž, czy mo┬┐e na┬│├│g...?

Ach... Co to za cudne czasy by³y, kiedy cz³owiek je¼dzi³ na obozy sportowe i ukradkiem spo¿ywa³ alkohol! Zawsze natomiast na koniec... obowi±zkowo! Np. po dwóch lub trzech tygodniach wielogodzinnego wylewania potów, bra³o siê flachê do rêki i odreagowywa³o stres... Ot, taki paradoks mleczanowy.

Dzisiaj rusza drugi etap przygotowa├▒ i to zaraz praktycznie. Stres jak nic. Wpierdol na trasie ale nie pada, jest ciep┬│o... Ufff!

Offline Elwood

« Odpowied╝ #77 dnia: Marzec 13, 2018, 17:03:00 »
Pierwszy trening II etapu za mn┬▒.
Moc radosnych wêglowodanów we mnie:)

Ca┬│y litr mikstury, ┬┐e hej.

Sk┬│ad:
- p├│┬│ jab┬│ka,
- 1/3 niema┬│ego buraka,
- gar┬Â├Ž roszponki,
- p├¬czu┬ natki pietruszki,
- imbiru plaster solidny,
- ┬│y┬┐eczka nasion lnu,
- p├│┬│ ┬│y┬┐eczki tego┬┐ ostropestu,
- tyle┬┐ nasion sza┬│wi hiszpa├▒skiej,
- CA£Y banan:)
To wszystko mikserem (no┬┐ykowym) w otoczeniu wody poszatkowane na zgrabny wi├│r.
Da zu handlich na koniec wyci┬Âni├¬ty grapefruit niew┬▒ski.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #78 dnia: Marzec 13, 2018, 20:13:44 »
Rany Julek... Pierwsze rolowanie w ┬┐yciu za mn┬▒!
Kurwa... Kto to wymy┬Âli┬│?:)
Nie do┬Â├Ž, ┬┐e to katorga sama w sobie, to jeszcze wymaga niez┬│ej kondycji do samego rolowania. Dzisiaj pr├│ba rolki czworobocznego uda jako rozpoznanie bojem. Ciekawe wnioski i sugestie. Niez┬│a diagnostyka stanu.
Musz├¬ przysi┬▒┬Â├Ž i przygotowa├Ž sobie pakiet na te mi├¬┬Âniury, kt├│re obecnie anga┬┐uj├¬ najbardziej. Widz├¬ potrzeb├¬ te┬┐ nabycia pi┬│ki do rozlu┬╝niania mi├¬┬Âni g┬│├¬biej po┬│o┬┐onych i trudniej dost├¬pnych jak np. Biodrowo-l├¬d┬╝wiowy, biodrowy i l├¬d┬╝wiowe.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #79 dnia: Marzec 13, 2018, 21:25:23 »
Korekta, za bardzo my┬Âla┬│em o miednicy. Rolowa┬│em naturlich czworog┬│owego uda ale wcze┬Âniej wymienionego zahacz├¬ przy po┬Âladkowych nast├¬pn┬▒ raz┬▒:)

Offline Elwood

« Odpowied╝ #80 dnia: Marzec 14, 2018, 00:22:07 »
Na dobranoc. Czy ja wspomina³em, ¿e alkohol poszed³ w odstawkê? Praktycznie trzy m-ce bez.
Ale... Po ┬Âwi├¬tach od razu ruszamy We Czech Do Czech, w stylu wycieczki do dupy i wcze┬Âniejszych czieskich eskapad.
Tym razem jrednak bêdziemy dygali po morawskich hopkach od knajpy do knajpy z buta. Limit dzienny - min. 20km. Towarzystwo wyprawowe.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #81 dnia: Marzec 14, 2018, 09:15:22 »
A na ┬Âniadanie kr├│tkie info.
Sprawdzianem drugiego etapu b├¬dzie za 3m-ce ├Žwiartka triathlonu... Tak, ┬┐e ten... Zostawiam was do przesilenia letniego:)

Offline Elwood

« Odpowied╝ #82 dnia: Marzec 27, 2018, 10:18:22 »
Hej outdoroowcy profesjonali┬Âci.
Piej├¬ tu sobie solo na puszczy (szuwar├│w) ale pora na jakie┬ sprawdziany.
Namówi³ mnie kolega incoguto (z tego forum - a jak¿e) i podstawi³ syna. ¯e ma 12 lat i dam radê za nim na 5km. ¯e niby dobry zaj±c z niego na przetarcie. Plus ¿ona.
No, to wiedzia³em, ¿e nie bêdê ostatni i mi siê ra¼niej na duszy zrobi³o.

Na mecie jednak wysz┬│o szyd┬│o z wora!
12-latek okaza┬│ si├¬ by┬│ 14-stolatkiem i do┬│o┬┐y┬│ mi 5 minut. ┬»ona za┬ kumpla - zdecydowana na spacer, bo s┬│onko nawet wysz┬│o - ponad minut├¬...
Rzecz siê mia³a w sobotê ale dopiero dzisiaj odzyska³em równowagê...

Tak siê niszczy cz³owieka ale... tworzy maszynê. Od dzisiaj. Nawet pisa³ bêdê w odpowiednim tempie!
Po blisko czterech m-cach przerwy si├¬gam po doping. W tej grze nie ma ┬Âwi├¬to┬Âci. R├│wno za tydzie├▒ ruszamy z zespo┬│em Formy na Szczycie do Czech.
M├│j wspania┬│y kolega, a doskona┬│y trener - powo┬│a┬│ ten tw├│r (Forma na Szczycie), by przygotowa├Ž mnie i dr Honzika do pokonywania wzniesie├▒ niebywa┬│ych. Przy okazji dodam, ┬┐e znana tu i ├│wdzie - lansujaca si├¬ mocno - Forma na Szczyt (formanaszczyt.pl), to zwykli amatorzy.
By┬│em na ich wyk┬│adzie na wydziale Biologii UG i dowiedzia┬│em si├¬, ┬┐e dzisiaj,  to ju┬┐ w takie Beskidy - nie wypada si├¬ wybiera├Ž bez przygotowa├▒ z trenerem personalnym. My celujemy wy┬┐ej.
http://renowacjaposadzek.pl/blog/poradnik/

Offline Elwood

« Odpowied╝ #83 dnia: Marzec 29, 2018, 23:03:10 »
Wielki Tydzie├▒ rowerowy. Dzisiaj odbiera┬│em Golfa Country zwanego dalej Wie┬Âkiem. 35km z wmordewindem zaciek┬│ym, zacinaj┬▒cym po biedronkowych rajbanach mokrym ┬Âniegiem i zalegaj┬▒cym na pustych ┬Âcie┬┐kach rowerowych. Na mecie w Suchym D├¬bie spodnie jak z pralki wyj├¬te bez programu wirowania. Dobry test psychy w sam raz przed refleksj┬▒ nad losem Kosmity sprzedanego za kilka srebrnik├│w.
Mniej sponiewierany czu┬│em si├¬ rok wcze┬Âniej, kiedy w po┬│owie marca brodzi┬│em do po┬│owy ┬│ydki w wylanej Biebrzy - pchaj┬▒c ruska...

Offline Elwood

« Odpowied╝ #84 dnia: Marzec 31, 2018, 17:23:10 »
Mamy tu kogo┬ z Cieszyna, kto przygarn┬▒┬│by Wrublina na posesj├¬ od po┬Âwi┬▒tecznego czwartku wiecz├│r, do niedzielnego poranka? Za┬│oga w tym czasie b├¬dzie si├¬ zmaga┬│a z czeskimi barami w terenie.
Poza tym, Weso┬│ych ┬Žwi┬▒t:)

Offline Elwood

« Odpowied╝ #85 dnia: Kwiecie˝ 02, 2018, 14:44:43 »
Wyprowadzam siê.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #86 dnia: Kwiecie˝ 08, 2018, 20:41:08 »
Po przeprowadzce.

Mile spêdzony czas wspólnie z kolegami w ramach przypomnienia jednym, nauczenia drugich podstaw poruszania siê po lodowcu.

Wyhamowa┬│em upadek kolegi do szczeliny i co dalej?

├ćwiczyli┬Âmy wyci┬▒ganie a na koniec ewakuacj├¬ samemu.

Wszyscy zaliczyli loty do studni z pe┬│nym obci┬▒┬┐eniem.

Potem podsumowanie w terenie. 2 dni intensywnej zabawy, dwa odpoczynku.

Offline piterito

• Pom├│g┬│: 55

« Odpowied╝ #87 dnia: Kwiecie˝ 09, 2018, 02:13:52 »
Lodowiec w wersji "Globalne Ocieplenie to Twoja Wina". Wiêcej lodu mam na balkonie. A poza tym nie wiem o co chodzi.
Te┬┐ jestem po przeprowadzce, bola┬│o jak zawsze.

ps/przerwa┬│em ci ten monolog z nud├│w
Ale Ameryka..., Utah 2013

pijê tylko czyst±, palê tylko Klubowe... zdejm kapelusz

Offline Elwood

« Odpowied╝ #88 dnia: Kwiecie˝ 09, 2018, 09:32:43 »
Jak to w monologu... Budowanie napiêcia przed Kolosami. Wszystko na Karacie.
Tam, gdzie si├¬ zamierzam nam├¬czy├Ž, sprawdzi┬│em najpierw, czy Ruscy (albo Czesi (sic!)) nie byli tam wcze┬Âniej na rowerze. Nie ma pewno┬Âci aczkolwiek na pewno byli a przed nimi Polak w carskim uniformie kapitana, co t├¬ drog├¬ wyznaczy┬│. Tyle, ┬┐e przeprowadzi┬│ karawan├¬ koni wycinaj┬▒c im stopnie w lodzie - sypi┬▒c owe piaskiem.
Tyle duo, ┬┐e to w XIXw. by┬│o a ┬Âwiat lodu od tego czasu skr├│ci┬│ si├¬ o 2/3. Nachylenie stoku idealne dla konia: 32-37%.

Zasadniczo pisanie do lustra ma same zalety. Zburzy┬│e┬ troch├¬ ten obraz aczkolwiek, ale dzi├¬kuj├¬ za uwag├¬ klimatyczn┬▒. Przy dramatycznym wzro┬Âcie szcz┬▒tkowego gazu w atmosferze, mo┬┐e mie├Ž on wp┬│yw na wyj┬▒tkowo mozolny proces moich fizycznych przygotowa├▒. A n├│┬┐...
Niekt├│rzy wini┬▒ za ten wzrost przemys┬│ow┬▒ hodowl├¬ byd┬│a, sraj┬▒cego na okr┬▒g┬│o (┬┐e niby to sranie) ale gdzie┬ tu brak konsekwencji. Za czas├│w wspomnianego kapitana p┬│askowy┬┐e Pamiru np. przemierza┬│y setki tysi├¬cy koz┬│├│w Marco Polo, rzucaj┬▒cych si├¬ wszystkim w oczy. Dzisiaj, by wypatrze├Ž rzeczone, trza si├¬ nie┬╝le natrudzi├Ž i mie├Ž du┬┐o szcz├¬┬Âcia. No tak... zaraz kto┬ pomy┬Âli, ┬┐e przeca knieje wyci├¬to dla r├│wnowagi...

Na szcz├¬┬Âcie ewolucja, ta dziewica po┬Âr├│d gwa┬│cicieli, - robi z tym porz┬▒dek. Jednym proponuje redukcyjn┬▒ napierdalank├¬, drugim ┬Âwiat, w kt├│rego oazie szcz├¬┬Âcia nie ma miejsca na beciki tylko na coca col├¬.

Offline piterito

• Pom├│g┬│: 55

« Odpowied╝ #89 dnia: Kwiecie˝ 09, 2018, 14:56:10 »
Te┬┐ lubi├¬ poby├Ž sam, ale po pewnym czasie przychodzi taka ochota zej┬Âcia do ludzi. Przyzwyczajenie, instynkt stadny czy co...?
W chwili obecnej da┬│ bym du┬┐o za gwa┬│towny wzrost gaz├│w cieplarnianych. Punkt widzenia wi├¬c zale┬┐y od tego, kto bardziej w dup├¬ marznie.M├│j lodowiec na balkonie mia┬│ niedawno nawet szczeliny, w┬│asn┬▒ rzek├¬ lodowcow┬▒, seraki. Swietny poligon do zabawy. Global Warming jest jednak nieub┬│agany, krowy sraj┬▒, wszystko si├¬ topi. W tym roku musz├¬ zobaczy├Ž Athabasca Glacier zanim odp┬│ynie.

ps/ Nasi wszêdzie byli pierwsi, jakby co.
Ale Ameryka..., Utah 2013

pijê tylko czyst±, palê tylko Klubowe... zdejm kapelusz

Offline Elwood

« Odpowied╝ #90 dnia: Kwiecie˝ 09, 2018, 16:20:07 »
├ôw kapitan w swej ksi┬▒┬┐ce pisa┬│, ┬┐e wspomniany lodowiec, przez kt├│ry przysz┬│o mu przeprowadza├Ž karawan├¬, by┬│ najtrudniejszym, kt├│ry spotka┬│ w Pamirze. Je┬┐eli za┬ we┬╝mie si├¬ na tapet├¬ przez co przeprawia┬│ si├¬ w istocie w og├│le (cz├¬sto jako pierwszy bia┬│y), to z punktu widzenia dzisiejszego stanu lodowca trudno by mi by┬│o przyzna├Ž mu racj├¬. I nie chodzi o to, co my mamy teraz przej┬Â├Ž, tylko to, co pozostawi┬│ on po sobie do przej┬Âcia w tym regionie. Niewiarygodne, jak zmieni┬│a si├¬ optyka i poziom trudno┬Âci w Pamirze. Tym niemniej wystarczy konkretne za┬│amanie pogody (co zdarzy┬│o si├¬ np. w 2010-tym) i wszystko ponownie wywraca si├¬ do g├│ry nogami. Do┬Âwiadczy┬│em tego na w┬│asnej sk├│rze.

Szkolenie np. by┬│o mi potrzebne, by rozpozna├Ž w┬│asne, obecne mo┬┐liwo┬Âci w ┬Âwietle potencjalnych trudno┬Âci. Towarzysko szkoli┬│ nas Maciek Sta├▒czak ze swoim koleg┬▒ (pe┬│na profeska), dobry kumpel szeryfa naszej ekipy.
Drugie, to ┬Âwiadomo┬Â├Ž, jak ┬Âwiat idzie do przodu ze sprz├¬tem. Jak wsz├¬dzie - decyduje waga i nowinki techniczne. To generuje cen├¬. Trzecie, ustawi┬│o t├¬ cz├¬┬Â├Ž ekipy, dla kt├│rej techniki asekuracji na lodowcu by┬│y do tej pory obce.

Teraz konkretna przerwa w nadawaniu. Kolejna przeprowadzka.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #91 dnia: Kwiecie˝ 11, 2018, 23:19:13 »
W ramach przeprowadzki.
Czo┬│em grubasy!
https://phmd.pl/api/files/view/116469.pdf

Offline Elwood

« Odpowied╝ #92 dnia: Kwiecie˝ 13, 2018, 01:10:46 »
Niez┬│e, co?
Co siê dzieje z grubasami w stanie hipoksji...
W ramach przeprowadzki - ostra D┬▒browska a poza tym od┬┐ywam na dr┬▒┬┐ku.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #93 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 09:29:48 »
Przywr├│ci┬│em kontakt z weteranem budowania formy, starym kumplem - Wenancjuszem Fortunatem. Kiedy┬ by┬│ na topie, dzisiaj spe┬│nia si├¬ w pracy z ma┬│ymi deklami. Prowadzi hodowl├¬ mistrz├│w bez budowania "o┬Ârodk├│w skok├│w narciarskich za 30mln z┬│ dla garstki m┬│odzie┬┐y".
┬úadnie mnie wst├¬pnie skorygowa┬│... To znaczy okre┬Âli┬│ zakresy ruch├│w w kluczowych stawach i zaordynowa┬│ ├Žwiczenia... korekcyjne - jako podstawowy element ruchowy przed zwi├¬kszaniem obci┬▒┬┐e├▒. Wiele z tych ├Žwicze├▒ wykonuj├¬ w trakcie dnia roboczego.

Ciekawostka.
Zajmuje si├¬ renowacj┬▒ posadzek zawodowo. Trafi┬│a mi si├¬ robota wymagaj┬▒ca pod k┬▒tem fizycznym, zmuszaj┬▒ca do wielogodzinnych "kuca├▒", przysiad├│w, pracy na kolanach itp. Zaanga┬┐owa┬│a rzeczona - wiele grup mi├¬┬Âni nie u┬┐ywanych na co dzie├▒. Np. po┬Âladkowe: ┬Ârednie i ma┬│e i spi├¬tymi powi├¬┬╝niowo z nimi g┬│├¬bokimi s┬▒siadami.
Znaczy to, ┬┐e pora najwy┬┐sza rozpocz┬▒├Ž budowanie wytrzyma┬│o┬Âci i si┬│y mi├¬┬Âni bezpo┬Ârednio odpowiadaj┬▒cych za intensywne dreptanie po schodach (tudzie┬┐ w terenie - schody dobre s┬▒ dla systematyki i por├│wnania). Nie bieganie a dreptanie. Najpierw bez obci┬▒┬┐enia.

Drugie. Za namow± Wenancjusza zamówi³em sobie worek koncentratu bia³ek serwatkowych WPC 80. 15kg kosztuje mnie 300z³ czyli 3/7 najtañszych od¿ywek bia³kowych opartych o WPC80 uwzglêdniaj±c wszelkie doñ dodatki wzbogacaj±ce koncentrat o smak i elektrolity:)
A to poniewa┬┐, jak czuj├¬, ┬┐e jestem na granicy przetrenowania i owe WPC znacznie poprawi moj┬▒ zdolno┬Â├Ž do regeneracji po wysi┬│ku.

Offline Shwarc

• Pom├│g┬│: 208

« Odpowied╝ #94 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 11:24:55 »
To ile ty wa┬┐ysz, ┬┐e potrzebujesz dodatkowych porcji bia┬│ka? Form├¬ na jakie┬ zawody kulturystyczne robisz? W sportach wytrzyma┬│o┬Âciowych w zupe┬│no┬Âci wystarczy ok. 1,2g/kg MC, a tyle ┬│atwo jest dostarczy├Ž z kawa┬│ka kury, rybki, 3 jajek i produkt├│w ro┬Âlinnych obecnych w codziennej diecie.  Zanim wci┬▒gniesz te 15kg to szybciej minie termin przydatno┬Âci do spo┬┐ycia :D

Offline Elwood

« Odpowied╝ #95 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 13:45:12 »
Obecnie 95 - przed wyryp┬▒ ma by├Ž 85.
Wyliczyli┬Âmy z Wenancjuszem zu┬┐ycie na poziomie min. 1,5g na 1kg masy cia┬│a. Tym bardziej, ┬┐e intensywno┬Â├Ž b├¬dzie i ju┬┐ ro┬Ânie, w tym proporcjonalnie procent treningu stricte si┬│owego. Na szlakach o formie decydowa├Ž b├¬dzie wytrzyma┬│o┬Â├Ž si┬│owa tak poza tym. Jak chcesz to zrobi├Ž przy kurczaku, rybce i jajkach? To jest min. 130g bia┬│ka dziennie w moim przypadku!
Na koniec (2 etapu przygotowañ - pierwszy szczyt planowany na po³owê czerwca) przygotowañ zapotrzebowanie bêdzie siêga³o 2g/kg.
Drugie. Nie ma problemu z ewentualnym nadmiarem tego bia┬│ka. Po prostu p├│jdzie w kocio┬│. ┬úatwiej te┬┐ b├¬dzie kontrolowa├Ž spadek wagi.
Trzecie. Poeksperymentuje sobie w konstruowaniu energetycznych posi┬│k├│w, kt├│re b├¬d├¬ spala┬│ na treku. Kumple inwestuj┬▒ w liofilizaty, kt├│re ja z kolei minimalizuj├¬ (mimo zajebistego rabatu, jakie na nie mamy), bo traktuje je jako zr├│┬┐nicowanie diety wyprawowej. Zreszt┬▒ mam tutaj w┬│asn┬▒, sprawdzon┬▒ w terenie koncepcj├¬. Do┬Â├Ž powiedzie├Ž, ┬┐e jestem wstanie na bazie koncentratu bia┬│ek serwatkowych przygotowa├Ž posi┬│ek r├│wnowa┬┐ny wybranemu liofilowi 5x taniej, zapewniaj┬▒c wszystko, co nale┬┐y. Ale o tym b├¬dzie p├│┬╝niej.

Z bie┬┐┬▒cych spraw. Skoro przypali┬│em vibrama, straci┬│em buty podej┬Âciowe (90% trasy) a to znaczy, ┬┐e raczej zrezygnuj├¬ ze skarp vega (ale w nich b├¬d├¬ dyga┬│ w wie┬┐owcu po schodach) i kupi├¬ sobie buty, kt├│rymi opyl├¬ trek i dwa lodowce i wej┬Âcie na 6-stk├¬.
Mierzy┬│em Lowy Munro ale rozmiar 44 (d┬│. wk┬│adki 28,4mm), to o 4-5mm za ma┬│o dla mnie a nr 45 na razie nie jest dost├¬pny od r├¬ki. Buty mi le┬┐┬▒ w ka┬┐dym razie. W opozycji u┬┐ywane Meindle Egadin np. cho├Ž mendle co┬ mi nie le┬┐┬▒ mentalnie (ostatni model air kt├│ry mia┬│em - kompletnie mnie zawi├│d┬│).

M├¬czy┬│em swego czasu w temacie ┬Âpiwor├│w i wym├¬czy┬│em MARMOTa TRESTLES ELITE 0, dla kt├│rego nie widz├¬ konkurencji w puchu w tej cenie. A wym├¬czy┬│em longa za 650z┬│.

Offline Shwarc

« Odpowied╝ #96 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 14:20:22 »
Jak chcesz to zrobi├Ž przy kurczaku, rybce i jajkach? To jest min. 130g bia┬│ka dziennie w moim przypadku!
Bez najmniejszego problemu:

Kalorie Masa Bia┬│ko T┬│uszcze W├¬glowodany

Pier┬ z kurczaka bez sk├│ry grillowana     369      300       77.4   14.7        0
Tu├▒czyk w oleju - Lidl                             161      130      31.9       3.64     0.65
Bia┬│ko jaja kurzego                              78      150      16.35   0.26     1.1
Ry┬┐ bia┬│y (ugotowany)                      260    200      5.38   0.56     56.34
P┬│atki owsiane gotowane na wodzie      389   100   16.89   6.9   66.27
Podsumowanie:                                     1257   880 g   148 g   26.06 g   124.36 g

A nie wliczam takich dodatk├│w jak warzywa, mo┬┐e dodatkowa porcja 100g makaronu? Ju┬┐ przy tej ilo┬Âci trzeba wa┬┐y├Ž 100kg by bez problemu dostarczy├Ž 1,5g bia┬│ka. I nie m├│w mi, ┬┐e 300g fileta, jedna puszka tu├▒czyka i ze 3 jajka to du┬┐o dla zdrowego, trenuj┬▒cego m├¬┬┐czyzny. A jak wa┬┐y si├¬ odpowiednio mniej, to te ilo┬Âci s┬▒ przeogromne i niczego nie potrzeba suplementowa├Ž. Zmie├▒ trenera, bo ten jest od paker├│w, kt├│rzy ┬Âwiata poza bia┬│kiem nie widz┬▒.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #97 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 18:26:18 »
Akurat zestaw, kt├│ry zaproponowa┬│e┬ jest idealnie wyj├¬ty z diety pakera:)
Wenancjusz trenuje Roberta Karasia - wiesz, tego misia pakera, kt├│ry jest rekordzist┬▒ ┬Âwiata w double triathlonie.

P.S.
Przygotuj takie menu na ca┬│y tydzie├▒. Ocenimy.

Offline Shwarc

« Odpowied╝ #98 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 22:31:56 »
Ale po co? Twierdzi┬│e┬Â, ┬┐e nie jeste┬ w stanie dostarczy├Ž 1,5g bia┬│ka z po┬┐ywienia, a ja ci pokazuj├¬, ┬┐e jeste┬ i to bez najmniejszego problemu. Udowodnij mi, ┬┐e zast┬▒pienie jajka czy kury tym WPC przyniesie zdecydowanie lepszy rezultat.

Offline Elwood

« Odpowied╝ #99 dnia: Kwiecie˝ 17, 2018, 23:02:26 »
I tak dzie├▒ w dzie├▒ mam wsuwa├Ž blisko p├│┬│ kilo piersi z kurczaka, tu├▒czyka i 5 jajek? Jajka akurat lubi├¬ a tu├▒czyka np. nie trawi├¬. I co...?
Zosta┬│y mi jeszcze 4 m-ce a nie jeden dzie├▒ kolego.