Autor Wątek: Dokłądne położenie, lokalizacja zrobionego filmu/zdjęcia telefonem Smasung?  (Przeczytany 262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lechuuu85

• Responsywne nowoczesne Sklepy internetowe - Platforma Sotech.pl
Witam.

Czy jest  możliwosóć sprawdzenia dokłądnej lokalizacji nagranego filmy?

W tą sobote, w nocy o 1:00 pomylilismy z kolega szlak, żeby nie nadkłądac kilometrów poszliśmy na skrót. Idąc tym skrótem poszełem "na strone" i zgubiłem nóż, który dostałem w prezęcie, ważna dla mnie pamiątka.
To, że zgubiłęm nóż, zobaczyłem dopiero w momencie gdy kręciłem krótki film telefonem.

Prosze powiedzieć, czy mogę sprawdzić dokłądną lokalizacje, gdzie kręciłem ten film ? Wróciłbym tam i spróbował poszukac. Były to góry stołowe, ale po stronie Czeskiej.

www.sotech.pl - Profesjonalne sklepy internetowe RWD

Offline misiak76

• Status GG
    • Coś skromnego na Polskich Krajobrazach
Wszystko zależy od tego czy miałeś włączoną lokalizację. Potem czy masz ustawione w opcjach aparatu zapisuj lokalizację zdjęć i filmów. Bez tych rzeczy to tylko na pamięć możesz szukać. Ewentualnie możesz spróbować wrzucić film lub zdjęcia do map Google i tam często przy włączonych ww. opcjach samo mi wskazuje lokalizację zdjęć i filmów

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Offline lechuuu85

• Responsywne nowoczesne Sklepy internetowe - Platforma Sotech.pl
Lokalizacje mniej więcej znam, jest to bardzo charakterystyczne miejsce, półgodziny drogi od schroniska na samej górze. Nie wiem czy jest sens jechac specjalnie po niego, mam kawałek drogi i nie mam z kim jechac teraz.

Bedzie ktoś w górach stołowych po stronie czeskiej? broumowskie Sciany czechy?
Mogę pokazac w którym miejscu on jest zakres 500 metrów, ścieżka poza szlakiem więc nikt tam napewno nie wejdzie. Są tam głazy, więc jest kilka możliwych ścieżek, nie jest to cała polana.

Czyjest ktoś chętny, mogę podać współrzędne? Nóż to Falkniven F1 szwedzki gruby mocny, niewielki i nierdzewny w kaburze, szkoda żeby przepadł :)
www.sotech.pl - Profesjonalne sklepy internetowe RWD