Autor W▒tek: Dok┬│┬▒dne po┬│o┬┐enie, lokalizacja zrobionego filmu/zdj├¬cia telefonem Smasung?  (Przeczytany 706 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline lechuuu85

• Pom├│g┬│: 0

• Responsywne nowoczesne Sklepy internetowe - Platforma Sotech.pl
Witam.

Czy jest  mo┬┐liwos├│├Ž sprawdzenia dok┬│┬▒dnej lokalizacji nagranego filmy?

W t┬▒ sobote, w nocy o 1:00 pomylilismy z kolega szlak, ┬┐eby nie nadk┬│┬▒dac kilometr├│w poszli┬Âmy na skr├│t. Id┬▒c tym skr├│tem posze┬│em "na strone" i zgubi┬│em n├│┬┐, kt├│ry dosta┬│em w prez├¬cie, wa┬┐na dla mnie pami┬▒tka.
To, ¿e zgubi³êm nó¿, zobaczy³em dopiero w momencie gdy krêci³em krótki film telefonem.

Prosze powiedzie├Ž, czy mog├¬ sprawdzi├Ž dok┬│┬▒dn┬▒ lokalizacje, gdzie kr├¬ci┬│em ten film ? Wr├│ci┬│bym tam i spr├│bowa┬│ poszukac. By┬│y to g├│ry sto┬│owe, ale po stronie Czeskiej.

www.sotech.pl - Profesjonalne sklepy internetowe RWD

Online misiak76

• Pom├│g┬│: 36

• Co┬ skromnego na Polskich Krajobrazach
Wszystko zale┬┐y od tego czy mia┬│e┬ w┬│┬▒czon┬▒ lokalizacj├¬. Potem czy masz ustawione w opcjach aparatu zapisuj lokalizacj├¬ zdj├¬├Ž i film├│w. Bez tych rzeczy to tylko na pami├¬├Ž mo┬┐esz szuka├Ž. Ewentualnie mo┬┐esz spr├│bowa├Ž wrzuci├Ž film lub zdj├¬cia do map Google i tam cz├¬sto przy w┬│┬▒czonych ww. opcjach samo mi wskazuje lokalizacj├¬ zdj├¬├Ž i film├│w

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka

Offline lechuuu85

• Pom├│g┬│: 0

• Responsywne nowoczesne Sklepy internetowe - Platforma Sotech.pl
Lokalizacje mniej wiêcej znam, jest to bardzo charakterystyczne miejsce, pó³godziny drogi od schroniska na samej górze. Nie wiem czy jest sens jechac specjalnie po niego, mam kawa³ek drogi i nie mam z kim jechac teraz.

Bedzie kto┬ w g├│rach sto┬│owych po stronie czeskiej? broumowskie Sciany czechy?
Mog├¬ pokazac w kt├│rym miejscu on jest zakres 500 metr├│w, ┬Âcie┬┐ka poza szlakiem wi├¬c nikt tam napewno nie wejdzie. S┬▒ tam g┬│azy, wi├¬c jest kilka mo┬┐liwych ┬Âcie┬┐ek, nie jest to ca┬│a polana.

Czyjest kto┬ ch├¬tny, mog├¬ poda├Ž wsp├│┬│rz├¬dne? N├│┬┐ to Falkniven F1 szwedzki gruby mocny, niewielki i nierdzewny w kaburze, szkoda ┬┐eby przepad┬│ :)
www.sotech.pl - Profesjonalne sklepy internetowe RWD