Autor Wątek: [Materiały] Elastyczna siateczka  (Przeczytany 759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pablo666

• Foty moje....
[Materiały] Elastyczna siateczka
« dnia: Styczeń 06, 2017, 15:15:41 »
Cześć!

Poszukuję siatki elastycznej - takiej z jakiej robi się np: boczne kieszonki do plecaków.
Taka, z której robią worki transportowe np: na uprzęże jest za sztywna, chodzi bo o sporą rozciągliwość i wytrzymałość.
Widzieliście gdzieś coś takiego "z metra"? Ewentualnie jakieś np: worki transportowe żeby ktoś z tego sprzedawał/ miał (chyba Małachowski ma worki do przechowywania śpiworów z tego robione)?
Kieszenie w namiotach też z tego bywają.
potrzebuje kawałka jakie 50cm x 50cm. Ew. dwóch kieszeni od zdezelowanego plecaka ;)
Całe życie z wariatami....

Offline MaciekZ

Odp: [Materiały] Elastyczna siateczka
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2017, 15:33:34 »
Deuter ma w ofercie pokrowiec na kask zrobiony z czegoś takiego. Ale nie osiąga to chyba 50 x 50 cm. No i płacisz także za robociznę oraz... logo.

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2017, 19:47:35 »

Offline Grzesiek

« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 06, 2017, 20:52:11 »
W Krakowie przy Wadowickiej jest duża hurtownia z materiałami+pasmanteria. Podejdę i zapytam , ale to dopiero w poniedziałek.

A tak na marginesie : leniu jeden   ;) wpisz w wyszukiwarkę "siatka elastyczna" . Mnie to zajęło może 10sekund.

http://tkaninydarpol.pl/mobile/pl/p/SIATKA-ELASTYCZNA-CZARNA/740

Offline Pablo666

• Foty moje....
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2017, 21:21:03 »
Dziekuje Grzesiek, szukac szukalem ale cholera wie czy to co podeslales sie nadaje bo jedt mocno odziezowe, moze byc delikatne :/ dlatego szukam czegos co mozna "pomacac".
Do plecakow kieszenie potrafia robic na tyle mocne, ze rakami nie przedziurawisz, na bank to nie ma nawet polowy tej wytrzymalosci.

Offline Pablo666

• Foty moje....
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2017, 22:10:40 »
Lesna dusza: dziekuje, te elastyczne to wlasnie TO, tylko faktycznie sprowadzenie tego moze byc malo oplacalne, super znalazlas!

Offline wojtek656

« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 07, 2017, 09:26:29 »
A czy ktoś wie gdzie można kupić na metry gęstą siateczkę moskitierę z której robią namioty wewnętrzne?

Online misiak76

• Status GG
    • Coś skromnego na Polskich Krajobrazach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:34:04 »
A czy ktoś wie gdzie można kupić na metry gęstą siateczkę moskitierę z której robią namioty wewnętrzne?
Ja moskitiery robię z tiulu ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka