Autor W▒tek: Kolosy za rok 2017  (Przeczytany 2669 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 2 GoÂci przegl▒da ten w▒tek.

Offline Elwood

• Pom├│g┬│: 15

Odp: Kolosy za rok 2017
« Odpowied╝ #25 dnia: Marzec 12, 2018, 14:16:03 »
No widzisz Pan. Nie jesz a handlujesz;)
Spoko. Dreptaj dalej. Pozwoli┬│em sobie nawet pos┬│ucha├Ž o Twoim Camino. Bardzo ┬│adnie.

Z "handlu kie┬│bas┬▒" za┬ g├│wno wynika.
https://www.youtube.com/watch?v=kOUGSk6FkZs

Jednego, kt├│rego bym tam pos┬│ucha┬│, to Maciej Besta.
┬Žwiat jest do dupy ale ┬┐ycie jest cudem

Offline le┬Âna dusza

• Pom├│g┬│: 63

« Odpowied╝ #26 dnia: Marzec 22, 2018, 20:38:47 »
Sieku, przepraszam za zw³okê w odpowiadaniu, ale czerwony szlak mnie poch³on±³ :) Zachodniopomorskie jest piêkne!

Tak, ameryka├▒skie szlaki s┬▒ prostsze (no, mo┬┐e nie wszystkie), prostsze logistycznie i dlatego, ┬┐e maj┬▒ d┬│ug┬▒ histori├¬ i rozbudowan┬▒ kultur├¬ chodzenia nimi. AT ma ca┬│kiem sporo most├│w, ┬Âwietne oznakowanie, nie wali asfaltem. Na pewno przyjemniej si├¬ czym┬ takim w├¬druje. Oczywi┬Âcie sprz├¬t si├¬ zu┬┐ywa┬│, mia┬│am paczk├¬ z zapasowymi rzeczami podobnie jak w Nowej Zelandii, po prostu nie chcia┬│am si├¬ powtarza├Ž, czasu ma┬│o, wi├¬c skupi┬│am si├¬ na samym szlaku. Zu┬┐y┬│am dwie pary but├│w, cho├Ž pewnie powinnam by┬│a wymienia├Ž je cz├¬┬Âciej.

Nied┬╝wiedzie czarne (baribale), kt├│re zamieszkuj┬▒ Appalachy nie s┬▒ jako┬ szczeg├│lnie niebezpieczne. Gazu nie mia┬│am, nie spotka┬│am te┬┐ nikogo, kto by mia┬│. Wystarczy zachowa├Ž rozs┬▒dek, a one przewa┬┐nie uciekaj┬▒ kiedy wyczuj┬▒ cz┬│owieka. By┬│o par├¬ miejsc, w kt├│rych w poprzednich latach by┬│y problemy z nied┬╝wiedziami i tam nie wolno by┬│o nocowa├Ž. Grizzly to troch├¬ co innego... Tu ju┬┐ bym si├¬ zastanowi┬│a nad ga┬Ânic┬▒ :)

Offline sieku

• Pom├│g┬│: 28

« Odpowied╝ #27 dnia: Marzec 23, 2018, 09:08:33 »
Na tych nied┬╝wiedziach to ca┬│y biznes kwitnie ;D gazy, pokrowce, dzwoneczki, pojemniki na ┬┐ywno┬Â├Ž a na broni palnej sko├▒czywszy...

Eh zazdroszczê przygody i czekam na kolejn± relacje za rok ;D zdradzisz co to bêdzie? Mo¿e PCT? ;)

Offline le┬Âna dusza

« Odpowied╝ #28 dnia: Marzec 23, 2018, 18:25:48 »
Jeszcze nie zdradzê, ale ju¿ nied³ugo :)

Offline dave

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #29 dnia: Marzec 23, 2018, 19:24:11 »
Szlak Zachodniej Wielkopolski? ;D
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

Offline le┬Âna dusza

« Odpowied╝ #30 dnia: Marzec 23, 2018, 19:41:56 »
Hehe, na niego te┬┐ kiedy┬ przyjdzie pora. Na razie zaliczy┬│am zimowe przej┬Âcie szlaku im. Hetmana Stefana Czarnieckiego, pi├¬kny, polecam :)

Offline dave

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #31 dnia: Marzec 23, 2018, 20:00:52 »
W┬│a┬Ânie przeczyta┬│em na blogu. O ile nizinne szlaki to raczej nie moja bajka ;) to relacja zdecydowanie na du┬┐y plus, fajnie si├¬ czyta┬│o.
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

Offline le┬Âna dusza

« Odpowied╝ #32 dnia: Marzec 23, 2018, 21:02:26 »
Dziêki :) szlaki nizinne s± niedoceniane!

Online misiak76

• Pom├│g┬│: 36

• Co┬ skromnego na Polskich Krajobrazach
« Odpowied╝ #33 dnia: Marzec 24, 2018, 10:30:09 »
Dziêki :) szlaki nizinne s± niedoceniane!
Fakt. S┬▒ ca┬│kiem fajne ;) Ale niestety by┬│y minister S... da┬│ pewnym ludziom moc niszczenia szlak├│w. W┬│a┬Ânie uzmys┬│owi┬│em to dzia┬│aczom PTTK, ┬┐e niekt├│re odcinki szlak├│w w Borach Tucholskich zosta┬│y zamkni├¬te dla ludzi chc┬▒cych nimi przej┬Â├Ž. Musz├¬ przyzna├Ž, ┬┐e w PTTK si├¬ wqrzyli i potraktowali to jako niszczenie mienia publicznego.

Wys┬│ane z mojego ONEPLUS A3003 przy u┬┐yciu Tapatalka

Offline le┬Âna dusza

« Odpowied╝ #34 dnia: Marzec 24, 2018, 20:29:39 »
I pewnie jeszcze zniszczenia po huraganie podzia³a³y jak przynêta :(

Offline Shwarc

• Pom├│g┬│: 208

« Odpowied╝ #35 dnia: Marzec 24, 2018, 20:34:04 »
Pewnie, ┬┐e szlaki nizinne s┬▒ ┬Âwietne...
do pokonania ich rowerem :D

Jak dla mnie zbyt du┬┐a monotonia, las jak ka┬┐dy inny, widok├│w praktycznie brak, odleg┬│o┬Âci zbyt wielkie pomi├¬dzy ciekawymi miejscami. Tylko rowerem, albo zima przy 30cm ┬Âniegu i -15.

Offline le┬Âna dusza

« Odpowied╝ #36 dnia: Marzec 24, 2018, 21:00:26 »
No ale Ty mieszkasz na nizinach, a ja widok na g├│ry mam zawsze i w┬│a┬Ânie odwrotnie, jak dla mnie to g├│ry s┬▒ monotonne, wsz├¬dzie takie same i ┬┐adnych atrakcji :) Kiedy┬ je┬╝dzi┬│am troch├¬ rowerem, ale ca┬│y czas musia┬│am patrze├Ž na drog├¬, to by┬│o okropne :)

Offline Shwarc

• Pom├│g┬│: 208

« Odpowied╝ #37 dnia: Marzec 26, 2018, 09:17:30 »
:)