Autor W▒tek: [Buty wysokie] Meindl  (Przeczytany 41013 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline aro5406

• Pom├│g┬│: 34
  • Dobre rzeczy wymagaj┬▒ czasu.

Odp: [Buty wysokie] Meindl
« Odpowied╝ #75 dnia: Czerwiec 15, 2014, 21:47:40 »
No niestety by┬│o kilka przypadk├│w, kt├│re mog┬▒ potwierdza├Ž to o czym piszesz.

Offline Caliph

• Pom├│g┬│: 0
  • No limits

« Odpowied╝ #76 dnia: Wrzesie˝ 20, 2014, 19:05:59 »
No niestety mi to siê akurat przytrafi³o.
W Meindl Safari Mid, po miesi┬▒cu zacze┬│y odkleja├Ž si├¬ podeszwy (akurat w Afganistanie), od pocz┬▒tku z kolei by┬│y (i s┬▒) k┬│opoty z krzywo uk┬│adaj┬▒cym si├¬ - ┬╝le wszytym j├¬zykiem, a obecnie po 6 miesi┬▒cach prawy but nie nadaje si├¬ do chodzenia  >:(  jest tak skrzywiony na bok ┬┐e dramat. Dodam, ┬┐e standardowo u┬┐ywam w kraju HanWag├│w i Salomon├│w i k┬│opot├│w z odkszta┬│caniem si├¬ but├│w nie mam  ;D
W sumie naj┬Âmieszniejsze jest to ┬┐e byle jakie buty militarne i o zgrozo nasze pustynne "cielaki" s┬▒ lepiej wykonane i trwalsze od tych Mendli - oczywi┬Âcie moich pierwszych i ostatnich but├│w tej marki.
Pozdrawiam spod samiu┬Âkiego Hindukuszu  :)

Offline ateha

« Odpowied╝ #77 dnia: Grudzie˝ 23, 2016, 11:06:32 »
Coraz wiêcej u¿ytkowników narzeka na tê markê,
problemy z dopasowanie but├│w z jednego pude┬│ka, w┬▒ska rozmiar├│wka, ale chyba faktycznie to II gatunek.
Adam

Offline dave

• Pom├│g┬│: 8

« Odpowied╝ #78 dnia: Grudzie˝ 23, 2016, 16:38:25 »
Po cz├¬┬Âci jest to pewnie kwesti┬▒ popularno┬Âci marki. Posiadaczy Meindli jest du┬┐o, wi├¬c i wpadek b├¬dzie wi├¬cej. Czysta statystyka ;)
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

Offline Shwarc

• Pom├│g┬│: 208

« Odpowied╝ #79 dnia: Grudzie˝ 25, 2016, 00:05:32 »
To niekoniecznie musz┬▒ by├Ž wpadki, oczywi┬Âcie z┬│a rozmiar├│wka w jednym kartonie jest ewidentna, ale niedopasowanie kopyta do stopy to ju┬┐ przegi├¬cie i w ┬┐adnym wypadku nie mo┬┐e ┬Âwiadczy├Ž o II gatunku. Faktem jednak jest, ┬┐e cena nie idzie proporcjonalnie z jako┬Âci┬▒, mo┬┐na ponarzeka├Ž na to czy tamto, ale nie wynika to z II gatunku, nie przesadzajmy.
Moje jedne z dw├│ch par Meindli zakupi┬│em w DDR, sypi┬▒ si├¬ dok┬│adnie tak samo jak te kupione w PL, otok si├¬ odkleja, sk├│ra w ┬Ârodku stosunkowo szybko pop├¬ka┬│a, podeszwa wcale nie by┬│a najtrwalsza, a w dodatku pianka poliuretanowa skrusza┬│a po chyba 6 czy 7 latach. Tak┬┐e jedynym narzekaniem powinna by├Ž cena, nieadekwatna do jako┬Âci jakiej by┬Âmy oczekiwali za po┬│ow├¬ ┬Âredniej krajowej.

Offline ateha

« Odpowied╝ #80 dnia: Grudzie˝ 27, 2016, 06:52:24 »
To nie kwestia ceny, ale coraz gorszej jako┬Âci.
Ponadto firma zacz├¬┬│a stosowa├Ž wk┬│adki z oznaczeniem t├¬go┬Âci [F] co obala mit, ze s┬▒ to buty na szerok┬▒ stop├¬.
Adam

Offline IHML

« Odpowied╝ #81 dnia: Marzec 21, 2017, 09:13:46 »
Ju¿ trzy razy wymienia³em Vacumy. Otok popêka³ i siê poodkleja³. Dobrze ¿e dystrybutor nie robi pod górkê z reklamacjami. Wymiana na nowe od rêki. ;)

Offline Sted

• Pom├│g┬│: 4

« Odpowied╝ #82 dnia: Wrzesie˝ 19, 2017, 20:40:48 »
Buty Meindl Badile. Czy powinienem zacz┬▒├Ž ju┬┐ si├¬ martwi├Ž ?
Czy to ten s³ynny proces utleniania siê tej pianki poliuretanowej ?
Buty kupione 2 lata temu i sporo u┬┐ytkowane. Orientuje si├¬ kto┬ jak sprawdzi├Ž dat├¬ produkcji na kartonie od but├│w, jest tam jaki┬ kod, nie wiem czy mo┬┐na dzi├¬ki niemu to sprawdzi├Ž.

Offline Piotrek

• Pom├│g┬│: 79

• Galerjanki
« Odpowied╝ #83 dnia: Wrzesie˝ 20, 2017, 12:56:29 »
Ale tu to chyba raczej utleni³ ci siê klej, a nie pianka. Podlep i tyle.

Offline Sted

• Pom├│g┬│: 4

« Odpowied╝ #84 dnia: Wrzesie˝ 20, 2017, 18:18:27 »
Zrobi┬│em jak radzisz   ;D

Offline EMES

• Pom├│g┬│: 55

« Odpowied╝ #85 dnia: Pa╝dziernik 01, 2017, 20:39:00 »
Zrobi┬│em jak radzisz   ;D
Ale┬┐ ┬Âci┬▒┬│ t├¬ podeszw├¬. Pami├¬taj, ┬┐e jak co┬ meindl naprawia ;). Musisz tylko wej┬Â├Ž w kontakt z Larix chyba oni dalej Meindl w Polsce ci┬▒gn┬▒.

Wys┬│ane z mojego XT1580 przy u┬┐yciu Tapatalka

Ad vivendum velut ad natandum is melior qui onere liberior

Offline Shwarc

« Odpowied╝ #86 dnia: Pa╝dziernik 02, 2017, 07:41:47 »
Pami├¬taj, ┬┐e jak co┬ meindl naprawia . Musisz tylko wej┬Â├Ž w kontakt z Larix chyba oni dalej Meindl w Polsce ci┬▒gn┬▒.
I zap┬│aci po┬│ow├¬ warto┬Âci buta :D

Hanzel zrobi to samo za po³owê ceny Larixa.

Offline EMES

« Odpowied╝ #87 dnia: Pa╝dziernik 02, 2017, 07:56:29 »
Pami├¬taj, ┬┐e jak co┬ meindl naprawia . Musisz tylko wej┬Â├Ž w kontakt z Larix chyba oni dalej Meindl w Polsce ci┬▒gn┬▒.
I zap┬│aci po┬│ow├¬ warto┬Âci buta :D

Hanzel zrobi to samo za po³owê ceny Larixa.
Cena dobra ale dla purystów to ju¿ nie bêd± maindle :)

Offline Shwarc

« Odpowied╝ #88 dnia: Pa╝dziernik 02, 2017, 07:59:49 »
B├¬d┬▒, bo Hanzel naklei ten sam model bie┬┐nika co w jego butach, bodaj Montagna czy jako┬ tak. Wodnik robi┬│ u nich.

Offline EMES

« Odpowied╝ #89 dnia: Pa╝dziernik 02, 2017, 08:18:21 »
B├¬d┬▒, bo Hanzel naklei ten sam model bie┬┐nika co w jego butach, bodaj Montagna czy jako┬ tak. Wodnik robi┬│ u nich.
Dobrze wiedzie├Ž ;)

Offline Shwarc

Offline MaciekZ

• Pom├│g┬│: 16

« Odpowied╝ #91 dnia: Pa╝dziernik 22, 2017, 08:46:30 »
Wygl┬▒da ┬Âwietnie natomiast sens b├¬dzie mia┬│o pokazanie po p├│┬│rocznym intensywnym u┬┐ytkowaniu. Wtedy si├¬ oka┬┐e jak z trwa┬│o┬Âci┬▒ kleju, materia┬│u i czy guma w┬│a┬Âciwie wsp├│┬│pracuje ze sk├│r┬▒. Za sztywna lub za mi├¬kka i ju┬┐ ca┬│y projekt le┬┐y. Na razie to pi├¬kne buty na wystaw├¬ ;)

Offline Shwarc

« Odpowied╝ #92 dnia: Pa╝dziernik 22, 2017, 20:19:09 »
Mam od nich naklejon┬▒ w┬│a┬Ânie t├¬ podeszw├¬ oraz  zregenerowany, naklejony nowy czub na Engadinach. P├│ki co wszystko dzia┬│a doskonale i chyba nawet lepiej ni┬┐ w oryginale, a w g├│rach sp├¬dzi┬│y ze mn┬▒ pewnie ze 3/4 miesi┬▒ce ┬│┬▒cznie.

Offline MaciekZ

• Pom├│g┬│: 16

« Odpowied╝ #93 dnia: Pa╝dziernik 22, 2017, 20:41:01 »
No to czekamy na jaki┬ te┬Âcik :)