Autor Wątek: Buty Adidas Terrex Swift R GTX  (Przeczytany 333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frugo1978

• Mój stan Skype
    • Zabiegany Józefiak
Buty Adidas Terrex Swift R GTX
« dnia: Grudzień 04, 2017, 12:20:25 »
Witam
Jak oceniacie te buty , jak z rozmiarem . Na co dzień nosze 42 .Zakupiłem ten rozmiar i jakby dopasowane na igłe .Producent zaleca większe o połówkę , lecz jest tylko 42 2/3 i te są jakby za duże. Musze ciaśniej zasznurować żeby mi pięty nie wychodziły i tu pojawia się dyskonfort

Buty wziełem do chodzenia na co dzień , na cały okres od wiosny po zimę . Do biegania w terenie mam  terrex skychaster gtx i pasują jak igla też w rozmiarze  42.
Rozmiar 42 jakby za mały w szerokości ale myślę że się rozejdzie , to nie to co na długość. Myślę by zanieść je do szewca i rozciągnąć w palcach( na szerokość) do rozmiaru 42/5 zastanawiam się jednak czy nie zniszczę męmbramy

Jak myślicie ? ktoś ma używa

Offline Ivan

Odp: Buty Adidas Terrex Swift R GTX
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2017, 23:10:45 »
Myślę by zanieść je do szewca i rozciągnąć w palcach( na szerokość) do rozmiaru 42/5 zastanawiam się jednak czy nie zniszczę męmbramy

Jak myślicie ? ktoś ma używa

Nie używam ale kiepsko widzę rozciąganie butów, które są z materiałów syntetycznych, mają membranę i gumowy otok na palcach. Może się ułożą a może nie. Raczej nie, układa to się naturalna skóra. Kiedyś kupiłem buty, bo bardzo mi się podobały i były w niezłej cenie, ale też były za wąskie w palcach i nieco za krótkie. Nie rozciągnęły się nic a nic. Ostatecznie sprzedałem z dużą stratą. Więc jeżeli rozmiar Ci nie pasuje, jeden za mały drugi za duży, liczysz że się dopasują albo szewc rozciągnie to lepiej nie licz tylko szukaj innego modelu (a te oddaj o ile jeszcze możesz).

Offline Dominik.M

• Tu mnie jeszcze nie było ;).

• Status GG
    • Mój stan Skype
    • Porównanie lampek rowerowych i czołówek
Odp: Buty Adidas Terrex Swift R GTX
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2017, 00:48:02 »
Frugo1978 - Nie rozciągniesz ich. Tu moja recka ich wersji bez GTX :
http://www.forum.outdoor.org.pl/buty-niskie/(buty-niskie)-adidas-terrex-swift-r/

velka - nie porównywał bym butów z serii Fast i Swift - mają inną mieszankę na podeszwie. Zupełnie inna bajka jeśli chodzi o przyczepność, jedyny plus jest taki, że Swifty są lżejsze - ale raz kupiłem w ramach eksperymentu i wróciłem do Salomonów. Za to Fast X mam właśnie druga parę  ;D.