Autor W▒tek: [Buty niskie] Berghaus Querra Questa  (Przeczytany 3235 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline jagular

• Pom├│g┬│: 27

[Buty niskie] Berghaus Querra Questa
« dnia: Listopad 25, 2013, 17:28:39 »
Niskie podej┬Âci├│wki, na kt├│re natrafi┬│em w outlecie Salomona w Factory Krak├│w. Sk├│ra i materia┬│, bez Gore, na podeszwie zaprojektowanej przez Berghausa wykonanej przez Vibram.

Wizualnie tylko ┬┐a┬│uje ┬┐e nie by┬│o innych kolor├│w, ale za cen├¬ 319 z┬│ przecena z 469 z┬│ nie ma co wybrzydza├Ž.

Po przymiarkach i przej┬Âciu si├¬ do sklepu bardzo wygodne, lekkie i z bardzo fajn┬▒ amortyzacj┬▒. Co b├¬dzie dalej si├¬ oka┬┐e.

Offline pio5

• Pom├│g┬│: 0

Odp: [Buty niskie] Berghaus Querra Questa
« Odpowied╝ #1 dnia: Marzec 11, 2014, 09:26:11 »
Jak siê sprawuj±? Przymierzam siê do zakupu lekkich, oddychaj±cych butów, te wygl±daj± ca³kiem przyzwoicie i cena te¿ dobra.

Offline Barsus

• Pom├│g┬│: 28
  • tekst osobisty

• Da Si├¬? Da! Czyli opowie┬Âci r├│┬┐nej tre┬Âci.
« Odpowied╝ #2 dnia: Marzec 11, 2014, 10:35:30 »
Tak┬┐e posiadam te buty i jedno do czego mam ale to podeszwa, kt├│ra jest bardzo mi├¬kka. Znaczy guma, z kt├│rej j┬▒ wykonano szybko si├¬ ┬Âciera. Z tej przyczyny zarzuci┬│em noszenie ich  po mie┬Âcie.
Jednak spos├│b wi┬▒zania i zachowanie w terenie lesisto skalnym jak dla mnie jest super.
podeszwa nie jest sztywna.
ja za nie da┬│em 299 z┬│ na jakiej┬ promocji w polarsporcie. Mam je od sierpnia 2013.
aaaa, s┬│abo radz┬▒ sobie z wod┬▒, znaczy szybko przemakaj┬▒.
black hole sun

Offline Ivan

• Pom├│g┬│: 95

« Odpowied╝ #3 dnia: Czerwiec 16, 2017, 07:38:49 »
Macie te buty ju┬┐ do┬Â├Ž d┬│ugo ;) Jak z trwa┬│o┬Âci┬▒? Jakie┬ wady si├¬ ujawni┬│y?