Autor Wątek: [Akcesoria] Śledzie do śniegu i na lód  (Przeczytany 26523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline atanor

Odp: [Akcesoria] Śledzie do śniegu i na lód
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 20, 2012, 11:56:49 »
Ja bym worków foliowych nie polecał, bo często robią się z tego jednorazówki nie do wyciągnięcia w zamrożonym śniegu i śmieć na wiosnę jak się patrzy. Lepiej sprawdzą się tkaniny choćby ze starych tropików, takie przynajmniej da się odpreparować z lodu.

Offline madmun

« Odpowiedź #76 dnia: Luty 20, 2012, 12:00:34 »
Korek na zimie może nie wejść, a jak będzie wyciągał  kije wielce prawdopodobne że korek czy ta rurka po prostu zostanie pod śniegiem,

a nie mówiłem ;D
R.T.F.M
outdoor to nie rurki z kremem

Offline Ivan

« Odpowiedź #77 dnia: Luty 20, 2012, 12:09:13 »
Ktoś gdzieś tu pisał, że spalił się ze wstydu widząc, jak Polacy wypełniali śniegiem plastikowe reklamówki a potem zostawiali na lodowcu  :-[ Ja użyłem starej parasolki, która starczyła na 4 spadochrony i żarówiasto-zielonego repa 2mm ze sklepu budowlanego. Spadochron zakopywało się łatwo, potem dwie noce w okolicach -20 zabetonowały wszystko, ale mimo to wyrywanie też ładnie poszło, oczywiście pod odpowiednim kątem. W takiej sytuacji plastikowa reklamówka zostałaby rozerwana pod śniegiem.

Korek na zimie może nie wejść, a jak będzie wyciągał  kije wielce prawdopodobne że korek czy ta rurka po prostu zostanie pod śniegiem,

a nie mówiłem ;D

Mówiłeś i się tego spodziewałem, ale jakoś musiałem osłonić swoje dziesięcioletnie-plastikowe-sterane życiem mechanizmy blokujące w kijach :)